--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInsignia by arturosar
- arturosar
- Użytkownik
- Posty: 166
- Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa
Insignia by arturosar
Po półrocznej jeździe przyszedł i czas na moją iśkę.
Co nie którzy koledzy już ją widzieli. Zaliczone dwa spoty Katowice i Olkusz. I to co zrobiłem dzięki zdjęciom, poradnikom i uprzejmości kolegów ICP:
-dioda od wypalania DPF,
-zmiana grafiki,
-rozszerzenie kompa,
-Oświetlenie LED(wnętrze).
-Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED,
-naklejki i ramki klubowe,
-dywaniki oryginalne GM,
-aluminiowe nakładki na pedała,
-Wideorejestrator Prestigio RoadRunner 545,
Co nie którzy koledzy już ją widzieli. Zaliczone dwa spoty Katowice i Olkusz. I to co zrobiłem dzięki zdjęciom, poradnikom i uprzejmości kolegów ICP:
-dioda od wypalania DPF,
-zmiana grafiki,
-rozszerzenie kompa,
-Oświetlenie LED(wnętrze).
-Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED,
-naklejki i ramki klubowe,
-dywaniki oryginalne GM,
-aluminiowe nakładki na pedała,
-Wideorejestrator Prestigio RoadRunner 545,
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Artur
-
Pobo1315
- piohib
- Użytkownik
- Posty: 661
- Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
- Auto: Insignia ST
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Insignia by arturosar
Wreszcie jakaś nowa klubowa Iśka.
Szerokości życzę.
Szerokości życzę.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton
- arturosar
- Użytkownik
- Posty: 166
- Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa
Re: Insignia by arturosar
Zadowolony w 100%. Spróbuje wrzucić jakiś filmik niebawem.pegenige pisze:Gratuluję, życzę bezawaryjności. Z wideorejestratora jesteś zadowolony ?
-- 17 kwi 2015, o 21:49 --
Nie dziękuje kolegopiohib pisze:Wreszcie jakaś nowa klubowa Iśka.![]()
Szerokości życzę.
Artur
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Insignia by arturosar
Fure widziałem, dotykałem, siedziałem - kawał bryki
Zazdroszczę czarnej skóry i systemu odczytywania znaków 
- Putridum
- Użytkownik
- Posty: 648
- Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A18XER
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Warszawa
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Insignia by arturosar
Ładna "bryczka" jednak gustuję w sedanach bądź habetach ale to kwestia gustu. Co do wnętrza to zazdroszczę tych skórek;)
- arturosar
- Użytkownik
- Posty: 166
- Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa
Re: Insignia by arturosar
Tak jak obiecałem, poznajcie po części moją wieś i możliwośći kamerki z nagrywania w pętli.Pobo1315 pisze:Gratuluję, życzę bezawaryjności. Z wideorejestratora jesteś zadowolony ?
https://www.youtube.com/watch?v=8R1Z3z54pGc
Artur
-
Pobo1315
Re: Insignia by arturosar
No jakość bardzo dobra moim zdaniem...muszę też zaopatrzyć się w taką zabawkę, ale ja na oku mam od jakiegoś czasu Overmax Camroad 6.1
- arturosar
- Użytkownik
- Posty: 166
- Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa
Re: Insignia by arturosar
Też tą oglądałem ale wybór padł na prestigio. Różnica polega na tym że moja nie ma gps, ale bez tego da się żyć.Pobo1315 pisze:No jakość bardzo dobra moim zdaniem...muszę też zaopatrzyć się w taką zabawkę, ale ja na oku mam od jakiegoś czasu Overmax Camroad 6.1
Artur
-
TJung
Re: Insignia by arturosar
Fajny wóz, na dobrym wypasie i właściciel spoko gość. Co do kamerki, to fajna jakość, ale coś duże "rybie oko" robi. To kwestia ustawień?
Tutaj filmik z mojej taniej kamerki Overmax Activecam 2.1 w trybie wideorejestratora
https://www.youtube.com/watch?v=pTMqBk4tiPk
Tutaj filmik z mojej taniej kamerki Overmax Activecam 2.1 w trybie wideorejestratora
https://www.youtube.com/watch?v=pTMqBk4tiPk
-
Pobo1315
Re: Insignia by arturosar
Też na gpsie mi nie zależy, ale jakoś tak mi ten overmax przypadł do gustuarturosar pisze:Też tą oglądałem ale wybór padł na prestigio. Różnica polega na tym że moja nie ma gps, ale bez tego da się żyć.
- arturosar
- Użytkownik
- Posty: 166
- Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa
Re: Insignia by arturosar
170*, tylko o 5 więcej od tej co zamierzasz kupić. Wielkiej różnicy chyba nie ma.
-- 18 kwi 2015, o 19:13 --
-- 28 maja 2015, o 19:48 --
Wakacje się zbliżają i płytkę sobie zakupiłem.
-- 18 kwi 2015, o 19:13 --
Nie wiem odnośnie tego rybiego oka, muszę sprawdzić. A może dlatego że Twoja filmuje 120* a moja 170*TJung pisze:Fajny wóz, na dobrym wypasie i właściciel spoko gość. Co do kamerki, to fajna jakość, ale coś duże "rybie oko" robi. To kwestia ustawień?
Tutaj filmik z mojej taniej kamerki Overmax Activecam 2.1 w trybie wideorejestratora
https://www.youtube.com/watch?v=pTMqBk4tiPk
-- 28 maja 2015, o 19:48 --
Wakacje się zbliżają i płytkę sobie zakupiłem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Artur

