--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia by arturosar

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arturosar
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa

Insignia by arturosar

Post autor: arturosar » 17 kwie 2015, o 20:39

Po półrocznej jeździe przyszedł i czas na moją iśkę.
Co nie którzy koledzy już ją widzieli. Zaliczone dwa spoty Katowice i Olkusz.
3.jpg
5.jpg
1.jpg
8.jpg
9.jpg
I to co zrobiłem dzięki zdjęciom, poradnikom i uprzejmości kolegów ICP:
-dioda od wypalania DPF,
-zmiana grafiki,
-rozszerzenie kompa,
-Oświetlenie LED(wnętrze).
-Oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED,
-naklejki i ramki klubowe,
-dywaniki oryginalne GM,
-aluminiowe nakładki na pedała,
-Wideorejestrator Prestigio RoadRunner 545,
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Artur

Pobo1315

Re: Insignia by arturosar

Post autor: Pobo1315 » 17 kwie 2015, o 20:42

Gratuluję, życzę bezawaryjności. Z wideorejestratora jesteś zadowolony ?

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia by arturosar

Post autor: piohib » 17 kwie 2015, o 20:48

Wreszcie jakaś nowa klubowa Iśka. ;)
Szerokości życzę.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Awatar użytkownika
arturosar
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa

Re: Insignia by arturosar

Post autor: arturosar » 17 kwie 2015, o 20:49

pegenige pisze:Gratuluję, życzę bezawaryjności. Z wideorejestratora jesteś zadowolony ?
Zadowolony w 100%. Spróbuje wrzucić jakiś filmik niebawem.

-- 17 kwi 2015, o 21:49 --
piohib pisze:Wreszcie jakaś nowa klubowa Iśka. ;)
Szerokości życzę.
Nie dziękuje kolego :lol:
Artur

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Insignia by arturosar

Post autor: Engine » 17 kwie 2015, o 22:01

Fure widziałem, dotykałem, siedziałem - kawał bryki ;) Zazdroszczę czarnej skóry i systemu odczytywania znaków :P

Awatar użytkownika
Putridum
Użytkownik
Posty: 648
Rejestracja: 10 lut 2015, o 17:21
Auto: Insignia
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia by arturosar

Post autor: Putridum » 18 kwie 2015, o 13:52

Ładna "bryczka" jednak gustuję w sedanach bądź habetach ale to kwestia gustu. Co do wnętrza to zazdroszczę tych skórek;)

Awatar użytkownika
arturosar
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa

Re: Insignia by arturosar

Post autor: arturosar » 18 kwie 2015, o 17:36

Pobo1315 pisze:Gratuluję, życzę bezawaryjności. Z wideorejestratora jesteś zadowolony ?
Tak jak obiecałem, poznajcie po części moją wieś i możliwośći kamerki z nagrywania w pętli.
https://www.youtube.com/watch?v=8R1Z3z54pGc
Artur

Pobo1315

Re: Insignia by arturosar

Post autor: Pobo1315 » 18 kwie 2015, o 17:43

No jakość bardzo dobra moim zdaniem...muszę też zaopatrzyć się w taką zabawkę, ale ja na oku mam od jakiegoś czasu Overmax Camroad 6.1

Awatar użytkownika
arturosar
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa

Re: Insignia by arturosar

Post autor: arturosar » 18 kwie 2015, o 17:52

Pobo1315 pisze:No jakość bardzo dobra moim zdaniem...muszę też zaopatrzyć się w taką zabawkę, ale ja na oku mam od jakiegoś czasu Overmax Camroad 6.1
Też tą oglądałem ale wybór padł na prestigio. Różnica polega na tym że moja nie ma gps, ale bez tego da się żyć. :D
Artur

TJung

Re: Insignia by arturosar

Post autor: TJung » 18 kwie 2015, o 17:56

Fajny wóz, na dobrym wypasie i właściciel spoko gość. Co do kamerki, to fajna jakość, ale coś duże "rybie oko" robi. To kwestia ustawień?
Tutaj filmik z mojej taniej kamerki Overmax Activecam 2.1 w trybie wideorejestratora
https://www.youtube.com/watch?v=pTMqBk4tiPk

Pobo1315

Re: Insignia by arturosar

Post autor: Pobo1315 » 18 kwie 2015, o 17:59

arturosar pisze:Też tą oglądałem ale wybór padł na prestigio. Różnica polega na tym że moja nie ma gps, ale bez tego da się żyć.
Też na gpsie mi nie zależy, ale jakoś tak mi ten overmax przypadł do gustu :) Jaki kąt ma Twoja prestigo ?

Awatar użytkownika
arturosar
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa

Re: Insignia by arturosar

Post autor: arturosar » 18 kwie 2015, o 18:13

170*, tylko o 5 więcej od tej co zamierzasz kupić. Wielkiej różnicy chyba nie ma.

-- 18 kwi 2015, o 19:13 --
TJung pisze:Fajny wóz, na dobrym wypasie i właściciel spoko gość. Co do kamerki, to fajna jakość, ale coś duże "rybie oko" robi. To kwestia ustawień?
Tutaj filmik z mojej taniej kamerki Overmax Activecam 2.1 w trybie wideorejestratora
https://www.youtube.com/watch?v=pTMqBk4tiPk
Nie wiem odnośnie tego rybiego oka, muszę sprawdzić. A może dlatego że Twoja filmuje 120* a moja 170*

-- 28 maja 2015, o 19:48 --

Wakacje się zbliżają i płytkę sobie zakupiłem.
IMG_20150528_185753.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Artur

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”