OLO85 odpowiem krótko zwięźle i na tematZdecydowałeś się jednak na 22mm dystans widzę.
Jak na żywo koła nie wystają za bardzo???
Jaki rozmiar kół/jaka średnica i szerokość???
Ile cm zostało od opony do nadkola z przodu i z tyłu???
I jak wrażenia z jazdy???
Tak zdecydowałem się na 22mm na koło bo przy 20 mm nie widaomo było czy szpilki wejdą w kołnierz felgi.
1. Tył jest idealnie, a na przodzie idealne byłoby 20 mm ale nie jest też źle (koło praktycznie jest na równi z nadkolem)
2. Koła 18 ", szerokość 8", et 42, oponu 245/45
3. Nie mierzyłem bo na pewno jeszcze się ułoży i siądzie troszkę.
W zakrętach trzyma konkretnie, lepiej klei się drogi i o to też chodziło.
Bardziej natomiast mnie cieszy nowa dwumasa bo czuć różnice w jeździe.
Żeby regenerowana rozpadła się po niecałych 2 miesiącach...ehh...
Jedyne słuszne dla mnie koło to 19" z pięcioma ramionami, ale wcześniej w planach jest wymiana tarcz i klocków. Felgi jak się trafią w dobrej cenie to wtedy będzie można to rozważyć.To teraz jeszcze felga w adekwatnym do zmian rozmiarze i będzie to wszystko dobrze wyglądać.
"małą łyżeczką a wciąż"


