Opel Insignia Sports Tourer (wersja wyposażenia sport)
- silnik: 2.0 CDTi 160 koni
- automat
- wyprodukowany w maju 2011 r.
- przebieg: 180k
- sprowadzony z Niemiec przez znajomego.
Wyposażenie:
- oryginalne oplowskie felgi + opony Dunlop sp sport 01 w rozmiarze 245/45/R18
- fabrycznie obniżone zawieszenie
- ksenony AFL ze zmiennymi trybami pracy i ledami do jazdy dziennej
- skórzane fotele w wersji Ergonomic Sport Seat z podgrzewaniem i wentylacją
- adaptacyjne zawieszenie Flexride z regulowanymi trybami pracy Sport i Tour
- kamera Opel Eye do rozpoznawania zanaków drogowych
- czujnik oświetlenia - automatyczna zmiana świateł długich na drogowe
- czujniki parkowania przód i tył
- elektryczny hamulec postojowy
- czujnik deszczu
- lusterko wewnętrzne samościemniające się
- tempomat
- klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
- elektrycznie sterowane szyby i lusterka
- przednia szyba atermiczna
- nawigacja GPS
- wsparcie dla iPod/iPhone
- gniazdko USB i AUX
- bluetooth
- tempomat
- elektryczne domykanie klapy bagażnika
- ostrzeżenie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu Line Assist
- sportowe nakładki na pedały
- reszty nie pamiętam, być może coś pominąłem.
Plany na przyszłość:
- być może oryginalne oplowskie 19” felgi Speedline
- być może chip na około 200 koni
Auto mam prawie dwa tygodnie. Trochę inne, niż Alfa 159 ale jestem bardzo zadowolony. Większe, cięższe, więcej miejsca. Technologicznie bardziej do przodu. Na razie jeżdżę dość asekuracyjnie więc ciężko porównać. Automat jest lepszy niż się spodziewałem jeżdżąc dość często BMW E60 3.0xi z automatem.

