witam wszystkich. korzystajac z wolnej chwili chcialbym pokazac w koncu swoj nabytek. jest nim insignia st z lipca 2014. silnik A20DTH ecoflex. kolor czarny(carbon flash). wg papierow wyposazenie Top Cosmo/SE/Elite(cokolwiek to znaczy). zakupiona we wrzesniu tego roku. przesiadka z Vectry C z ostatniego wypustu( czasami mi jej brakuje).
z wyposazenia:
start&stop, skory, flexride, otwieranie i odpalanie bez klucza, opel eye, kamera cofania, czujnik zderzeniowy, asystent pasa ruchu i martwego pola, pakiet wyposazenia Sport/OPC, itp,itd....
za dlugo by wymieniac...
w planach zakup felg 20" na wiosne. narazie zima na 18. pozdrawiam wszystkich

Ostatnio zmieniony 26 lis 2016, o 12:34 przez
yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par 5 pkt 8