--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Czarna Dama A20DTH FL

ODPOWIEDZ
marcin.bol

Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: marcin.bol » 26 lis 2016, o 01:05

witam wszystkich. korzystajac z wolnej chwili chcialbym pokazac w koncu swoj nabytek. jest nim insignia st z lipca 2014. silnik A20DTH ecoflex. kolor czarny(carbon flash). wg papierow wyposazenie Top Cosmo/SE/Elite(cokolwiek to znaczy). zakupiona we wrzesniu tego roku. przesiadka z Vectry C z ostatniego wypustu( czasami mi jej brakuje).
z wyposazenia:
start&stop, skory, flexride, otwieranie i odpalanie bez klucza, opel eye, kamera cofania, czujnik zderzeniowy, asystent pasa ruchu i martwego pola, pakiet wyposazenia Sport/OPC, itp,itd....
za dlugo by wymieniac...
w planach zakup felg 20" na wiosne. narazie zima na 18. pozdrawiam wszystkich
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 lis 2016, o 12:34 przez yerry, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par 5 pkt 8

Awatar użytkownika
lcr
Użytkownik
Posty: 900
Rejestracja: 21 sie 2016, o 23:49
Auto: Insignia 1.6T
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ruda Śląska
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: lcr » 26 lis 2016, o 09:03

Fajna sztuka. Bezawaryjności!

Bodex

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: Bodex » 26 lis 2016, o 14:03

Czego Ci zazdroszczę to radia i wyświetlacza ,
Model przedliftowy miał perfekcyjny design , ten nowy niby odmłodzony , a staniki nie latają . Zwłaszcza te lampy tylne i listwa w nie wkomponowana się gryzie.
Ładnie i dobrze poprawili atrapki halogenów .

Ale całość ładna i za nie wygląda .
Szerokości ..., a CB zamontuj i yanosika bo lubi się fotografować. :)

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

wylde
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 1 paź 2016, o 06:37
Auto: Insignia 163 AT/4x4
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: wylde » 26 lis 2016, o 16:45

Ładny. Handlarz powiedział co było w nim robione? Grill wymieniony - wersja z aktywnym tempomatem nie ma w całości chromowanego grilla.

Awatar użytkownika
bartekbilin
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 4 sty 2015, o 03:34
Auto: Insignia CT
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: bartekbilin » 26 lis 2016, o 17:21

Ładna iska :) kombi po lifcie wreszcie jakoś wygląda z tyłu. @wylde czemu sądzisz, że ma aktywny tempomat? Czujnik kolizji i pasa ruchu jest obsługiwany przez kamerę opel eye.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 26 lis 2016, o 17:26 przez bartekbilin, łącznie zmieniany 2 razy.

wylde
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 1 paź 2016, o 06:37
Auto: Insignia 163 AT/4x4
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: wylde » 26 lis 2016, o 17:25

Ma przycisk od aktywnego tempomatu - ten 'do góry' po lewej stronie. Czujnik zderzeniowy działa za pomocą aktywnego tempomatu.
bartekbilin pisze:Ładna iska :) po lifcie kombi wreszcie jakoś wygląda z tyłu. @wylde czemu sądzisz, że ma aktywny tempomat?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
bartekbilin
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 4 sty 2015, o 03:34
Auto: Insignia CT
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: bartekbilin » 26 lis 2016, o 17:30

"Ten do góry po lewej stronie" mam wrażenie jakbyś miał na myśli przycisk sport, a czujnik zderzeniowy działa przez kamerę (możesz sprawdzić w konfiguratorze)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

marcin.bol

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: marcin.bol » 26 lis 2016, o 18:31

wylde pisze:Ładny. Handlarz powiedział co było w nim robione? Grill wymieniony - wersja z aktywnym tempomatem nie ma w całości chromowanego grilla.
Nie ma aktywnego tempomatu. To tylko czujnik zderzeniowy. Auto jest w 100% oryginał.

Awatar użytkownika
Piotr_Mk
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 12 lut 2015, o 23:12
Auto: brak
Rok produkcji: 2020
Miasto: Szczecin
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: Piotr_Mk » 26 lis 2016, o 21:20

Bardzo fajne kombi, po przesiadce z VC pewnie będzie CI brakowało miejsca w bagażniku ale wnętrze rekompensuje zmianę ;-)

marcin.bol

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: marcin.bol » 26 lis 2016, o 21:25

Piotr_Mk pisze:Bardzo fajne kombi, po przesiadce z VC pewnie będzie CI brakowało miejsca w bagażniku ale wnętrze rekompensuje zmianę ;-)
Dokładnie tak jak piszesz. Brakuje najbardziej przestrzeni bagażnika. Ale za to wnętrze jest jak dla mnie piękne. Taki przeskok z epoki kamienia łupanego do przyszłości :D

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: cz@rny » 26 lis 2016, o 23:32

Super autko. Bez awaryjności.

marcin.bol

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: marcin.bol » 16 sty 2017, o 13:57

No i pierwsza awaria. Pompa wody hałasuje. Wymiana kompletnego rozrządu. Na szczęście gwarancja.

Awatar użytkownika
Mario.travel
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 16 sty 2017, o 21:41
Auto: OPEL INSIGNIA
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Czarna Dama A20DTH FL

Post autor: Mario.travel » 20 sty 2017, o 20:26

... ładna lala ;)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”