przyszedł czas i na moja Insie.
Z racji wagi nazwana pieszczotliwe "PANSITA" z hiszp. "brzuszek, oponka"
Nie jet to mój pierwszy Opel, wcześniej była Vectra B - bardzo niezawodna Vectra B z '96. Mimo dobrych doświadczeń z Oplem na początku postanowiłem zmienić markę i miałem wiele pomysłów - i napewno nie Diesla - jednak stało się - jest Opel i jest w Dieslu
Auto z 2009r, poleasingowe. Przebieg w dniu kupna 90500km, SportsTourer 160KM w wersji Sport. Niestety brak Xenonów co jest największym minusem, ale stan auta był na tyle dobry, że odpuściłem.
Poza tym reszta wyposażenia mi wystarcza. Auto kupione na oryginalnych 18 calowych alu od Opla.

