--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

ODPOWIEDZ
ShEbQ

Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

Post autor: ShEbQ » 30 sty 2015, o 10:52

Witajcie!
Od miesiąca śmigam Insignią ST 2.0 130 KM EcoFLEX. O wyposażeniu nie będę się zbytnio rozpisywał bo jest to wersja dość uboga, dodatkowo posiada pakiet zimowy. Wrażenia z jazdy bardzo pozytywne, plusem jak dla mnie jest dość twarde zawieszenie. Jeśli chodzi o plany to na początek felga 19", przyciemnienie szybek, pełne oświetlenie LED, halogeny i w późniejszym czasie usunięcie DPF'a jak zacznie świrować i dołożenie kilku kucy aaa... i jeszcze modyfikacja wydechu końcowego na podwójny.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kilka dni temu Isia została zalana takim olejem:

Obrazek

Wczoraj troszkę mnie zmartwiła brakiem info na wyświetlaczu... nie pomogło ponowne włączanie zapłonu:

Obrazek

Dzisiaj jest już ok.

Awatar użytkownika
michal26
Forumowicz
Posty: 93
Rejestracja: 9 gru 2013, o 23:46
Auto: Insignia st
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

Post autor: michal26 » 30 sty 2015, o 13:18

z wyświetlaczem też raz tak miałem, ale odłączyłem aku na chwile i pomogło :)

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

Post autor: szogi84 » 30 sty 2015, o 13:58

Witamy gratulacje wyboru, powodzenia w modach i szerokości

seba969

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

Post autor: seba969 » 30 sty 2015, o 19:03

ładna ładna szerokości i bezawaryjności :D

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

Post autor: cz@rny » 31 sty 2015, o 15:00

Fajny wagonik
i kolor jak dla mnie jedynie słuszny
bezawaryjności ;)

prokop

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

Post autor: prokop » 31 sty 2015, o 16:19

O golaska jak moja 8-) , do modów dodałbym coś do bezpiecznego parkowania pod "markietem" czyli czujniki parkowania albo kamera cofania.
Oczywiście bezawaryjności życzę.

ShEbQ

Re: Isia ST 2.0 EcoFLEX - Skromna Brunetka

Post autor: ShEbQ » 2 lut 2015, o 00:07

Dzięki!
Raczej preferowałbym czujki bo nie chcę mi się upychać tego wyświetlacza.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”