Od miesiąca śmigam Insignią ST 2.0 130 KM EcoFLEX. O wyposażeniu nie będę się zbytnio rozpisywał bo jest to wersja dość uboga, dodatkowo posiada pakiet zimowy. Wrażenia z jazdy bardzo pozytywne, plusem jak dla mnie jest dość twarde zawieszenie. Jeśli chodzi o plany to na początek felga 19", przyciemnienie szybek, pełne oświetlenie LED, halogeny i w późniejszym czasie usunięcie DPF'a jak zacznie świrować i dołożenie kilku kucy aaa... i jeszcze modyfikacja wydechu końcowego na podwójny.





Kilka dni temu Isia została zalana takim olejem:

Wczoraj troszkę mnie zmartwiła brakiem info na wyświetlaczu... nie pomogło ponowne włączanie zapłonu:

Dzisiaj jest już ok.

