od jakiegoś czasu jeżdżę Insignią 2010 20 w klekocie
wcześniej kilka vectr było i przyszedł czas na coś nowszego
w skrócie :
silnik DTH
01.2010
AFL
skórzane kanapowce
DVD800
felgi zima 18" opony mają zły rozmiar i wyglądają kiepsko
felgi lato 20"
przebieg 207k
stan auta jak na ten przebieg jest naprawdę dobry
w planach był wydech i pakiet opc-line ale temat się przeciąga bo mi się szykuje duża inwestycja i ciesze się ze chociaż fele wpadły
kilka fotek na szybko na razie na 18" ale jutro zakładam 20" to tez wrzucę jakieś foto








