--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

ogólnopolskie zloty oraz spoty międzyoddziałowe
ODPOWIEDZ
marcinisko

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: marcinisko » 7 kwie 2016, o 17:44

Czyli pewnie nici ze spotu. Szkoda bo miałem mały biznes do .....

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 8 kwie 2016, o 07:52

No byłoby nas trzech, więc nie wiem czy jest sens ;) może w przyszłym tygodniu?

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 8 kwie 2016, o 08:17

To trzeba przełożyć na inny termin.

Wysłane z mojego S4

blade2

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: blade2 » 8 kwie 2016, o 19:47

ja tez jak co to wpadnę,
- przywiozę ze soba swój kolektor , bez jednej klapki - będą atrakcje, :D

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 8 kwie 2016, o 20:38

No to co? 17.04, 24.04? Kolejny weekend to jest 1 maja także no nie wiem czy będą chętni bo to długi weekend.

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 9 kwie 2016, o 07:15

Ja moge być 17.04 i 1.05

Wysłane z mojego S4

Awatar użytkownika
krisv84
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Strzebiń

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: krisv84 » 10 kwie 2016, o 14:37

No ja dopiero 24 albo maj :?
Krzysztof
Insignia CDTI

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 15 kwie 2016, o 18:30

Chłopaki co z wami? Organizujemy coś? Ja jestem cały czas chętny na spota.

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 16 kwie 2016, o 13:53

To jest nas dwoje na spota.

Wysłane z mojego S4

Gregorius

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Gregorius » 16 kwie 2016, o 21:37

Może za tydzień 24.04 będzie więcej chętnych na spota.Ja jutro nie mogę bo w pracy jestem

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 16 kwie 2016, o 23:48

Może być za tydzień ;) jeśli o mnie chodzi to w niedziele zazwyczaj jestem wolny ;)

Chłopaki z okolic? @bartekb14 , @switek3 , @yerry , @red944 , @ Simonni , @ k.olix , @ konikkr , @Batman77 , @Gregorius , @Morfeo11 , @Arturosar , @5555J , @Krisv84 , @Peterson , @kretuu , @ IBZI , @Daw85 , @Marek91 , @legend66 , @mrJO , @Tomasz84 , @Darisek 79 , @jet15 , @Medium , @przemek-gisz , @Kali , @ryfus , @macsik , @Arek1976ap , @Mikołaj , @nika84-24 , @michalbierun , @blade2 ? Nie chcecie wpaść? ;)

(Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam ;) )

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: yerry » 17 kwie 2016, o 09:03

Niestety ja w przyszły weekend jestem na wyjeździe
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

blade2

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: blade2 » 17 kwie 2016, o 17:49

No ja się pisze jak co, a jak termin nie wypali to mogę ale dopiero po majówce

Awatar użytkownika
k.olix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 21 paź 2014, o 20:49
Auto: Insignia 2.0 160PS
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 7 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: k.olix » 17 kwie 2016, o 18:48

W przyszły weekend niestety nie mogę. :(
Krzysztof

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 18 kwie 2016, o 11:21

Szkoda, no nic, ja w przyszły weekend będę tam gdzie zawsze ;) jak ktoś się chce spotkać to zapraszam ;)

Data: 24.04.2016
Godzina: 16:00
Miejsce: GoogleMaps

Chętni:

- Engine
- red944
- Gregorius
- konikkr
- krisv84 (na 50%)
- blade2
- marciniako

Ktoś jeszcze? (Jeśli ktoś z wyżej wymienionych jednak się rozmyślił, lub coś mu wypadło to pisać ;) )

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
krisv84
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Strzebiń

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: krisv84 » 18 kwie 2016, o 16:46

No ja tak 50/50
Krzysztof
Insignia CDTI

switek3
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 18 paź 2015, o 17:19
Auto: Insignia
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: switek3 » 18 kwie 2016, o 21:18

U mnie w weekendy to raczej słabo. odpadam...
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2016, o 19:38 przez switek3, łącznie zmieniany 1 raz.

marcinisko

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: marcinisko » 19 kwie 2016, o 05:59

Powinno mi się udać podjechać.

Awatar użytkownika
arturosar
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: arturosar » 19 kwie 2016, o 12:47

Kolejny raz mnie ominie spotkanko :(
Artur

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 24 kwie 2016, o 08:19

I jak tam chłopaki, będziecie na 16:00? ;) Pogoda taka sobie, ale damy radę :)

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spoty Insignia Club Polska”