--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuSpot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
-
marcinisko
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
Czyli pewnie nici ze spotu. Szkoda bo miałem mały biznes do .....
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
No byłoby nas trzech, więc nie wiem czy jest sens
może w przyszłym tygodniu?
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
- konikkr
- Klubowicz
- Posty: 504
- Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
- Auto: Buick Regal GS
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Syrynia
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
To trzeba przełożyć na inny termin.
Wysłane z mojego S4
Wysłane z mojego S4
-
blade2
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
ja tez jak co to wpadnę,
- przywiozę ze soba swój kolektor , bez jednej klapki - będą atrakcje,
- przywiozę ze soba swój kolektor , bez jednej klapki - będą atrakcje,
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
No to co? 17.04, 24.04? Kolejny weekend to jest 1 maja także no nie wiem czy będą chętni bo to długi weekend.
- konikkr
- Klubowicz
- Posty: 504
- Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
- Auto: Buick Regal GS
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Syrynia
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
Ja moge być 17.04 i 1.05
Wysłane z mojego S4
Wysłane z mojego S4
- krisv84
- Użytkownik
- Posty: 206
- Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Strzebiń
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
No ja dopiero 24 albo maj 
Krzysztof
Insignia CDTI
Insignia CDTI
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
Chłopaki co z wami? Organizujemy coś? Ja jestem cały czas chętny na spota.
- konikkr
- Klubowicz
- Posty: 504
- Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
- Auto: Buick Regal GS
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Syrynia
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
To jest nas dwoje na spota.
Wysłane z mojego S4
Wysłane z mojego S4
-
Gregorius
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
Może za tydzień 24.04 będzie więcej chętnych na spota.Ja jutro nie mogę bo w pracy jestem
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
Może być za tydzień
jeśli o mnie chodzi to w niedziele zazwyczaj jestem wolny
Chłopaki z okolic? @bartekb14 , @switek3 , @yerry , @red944 , @ Simonni , @ k.olix , @ konikkr , @Batman77 , @Gregorius , @Morfeo11 , @Arturosar , @5555J , @Krisv84 , @Peterson , @kretuu , @ IBZI , @Daw85 , @Marek91 , @legend66 , @mrJO , @Tomasz84 , @Darisek 79 , @jet15 , @Medium , @przemek-gisz , @Kali , @ryfus , @macsik , @Arek1976ap , @Mikołaj , @nika84-24 , @michalbierun , @blade2 ? Nie chcecie wpaść?
(Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam
)
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Chłopaki z okolic? @bartekb14 , @switek3 , @yerry , @red944 , @ Simonni , @ k.olix , @ konikkr , @Batman77 , @Gregorius , @Morfeo11 , @Arturosar , @5555J , @Krisv84 , @Peterson , @kretuu , @ IBZI , @Daw85 , @Marek91 , @legend66 , @mrJO , @Tomasz84 , @Darisek 79 , @jet15 , @Medium , @przemek-gisz , @Kali , @ryfus , @macsik , @Arek1976ap , @Mikołaj , @nika84-24 , @michalbierun , @blade2 ? Nie chcecie wpaść?
(Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
Niestety ja w przyszły weekend jestem na wyjeździe
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/
-
blade2
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
No ja się pisze jak co, a jak termin nie wypali to mogę ale dopiero po majówce
- k.olix
- Klubowicz
- Posty: 903
- Rejestracja: 21 paź 2014, o 20:49
- Auto: Insignia 2.0 160PS
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 7 razy
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
W przyszły weekend niestety nie mogę. 
Krzysztof
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
Szkoda, no nic, ja w przyszły weekend będę tam gdzie zawsze
jak ktoś się chce spotkać to zapraszam
Data: 24.04.2016
Godzina: 16:00
Miejsce: GoogleMaps
Chętni:
- Engine
- red944
- Gregorius
- konikkr
- krisv84 (na 50%)
- blade2
- marciniako
Ktoś jeszcze? (Jeśli ktoś z wyżej wymienionych jednak się rozmyślił, lub coś mu wypadło to pisać
)
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Data: 24.04.2016
Godzina: 16:00
Miejsce: GoogleMaps
Chętni:
- Engine
- red944
- Gregorius
- konikkr
- krisv84 (na 50%)
- blade2
- marciniako
Ktoś jeszcze? (Jeśli ktoś z wyżej wymienionych jednak się rozmyślił, lub coś mu wypadło to pisać
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
- krisv84
- Użytkownik
- Posty: 206
- Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Strzebiń
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
No ja tak 50/50
Krzysztof
Insignia CDTI
Insignia CDTI
-
switek3
- Użytkownik
- Posty: 219
- Rejestracja: 18 paź 2015, o 17:19
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A16XER
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
U mnie w weekendy to raczej słabo. odpadam...
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2016, o 19:38 przez switek3, łącznie zmieniany 1 raz.
-
marcinisko
- arturosar
- Użytkownik
- Posty: 166
- Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
Kolejny raz mnie ominie spotkanko 
Artur
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)
I jak tam chłopaki, będziecie na 16:00?
Pogoda taka sobie, ale damy radę
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk
Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

