--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInsignia 4x4 by Radek
-
Grzegorz
Re: Insignia 4x4 by Radek
To spróbuj w całości przeczytać nazwy węgierskich miejscowości w czasie jazdy - ja tak ćwiczyłem cierpliwość w drodze do RO 
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Takie dzisiaj z okolic Fačkov na Słowacji w drodze do domu:

Grzegorz za dużo już tras na Węgry by czytać po raz kolejny
Za pierwszym razem bawiło 
-- 11 mar 2014, o 14:46 --
No i jest:

Jednak jak zawsze nie obyło się bez problemów (wojtassss - całe szczęście, że nie zabraliśmy się za to razem bo ile ch...ów by się posypało to szok).
Do sedna, jak się oczywiście okazało tłumiki niestety nie pasowały idealnie (nawet nie nazwałbym poprawnie). Jedno z mocowań (dodane przez Ulter'a) można sobie o kant dupy rozbić, gdyż w ogóle nie trzyma poprawnie puszki pozwalając jej na "ucieczki w bok" co powoduje znowu, że tłumik nie jest idealnie prosto.
Po 4h naginania i prostowania jedynym rozwiązaniem było zamówienie ori mocowania by tłumik siedział stabilnie, będzie dostępne we czwartek i wtedy zaczynamy drugą turę

Grzegorz za dużo już tras na Węgry by czytać po raz kolejny
-- 11 mar 2014, o 14:46 --
No i jest:

Jednak jak zawsze nie obyło się bez problemów (wojtassss - całe szczęście, że nie zabraliśmy się za to razem bo ile ch...ów by się posypało to szok).
Do sedna, jak się oczywiście okazało tłumiki niestety nie pasowały idealnie (nawet nie nazwałbym poprawnie). Jedno z mocowań (dodane przez Ulter'a) można sobie o kant dupy rozbić, gdyż w ogóle nie trzyma poprawnie puszki pozwalając jej na "ucieczki w bok" co powoduje znowu, że tłumik nie jest idealnie prosto.
Po 4h naginania i prostowania jedynym rozwiązaniem było zamówienie ori mocowania by tłumik siedział stabilnie, będzie dostępne we czwartek i wtedy zaczynamy drugą turę
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Dupa z tym czwartkiem, właśnie dojechałem na Słowację i wracam dopiero w sobotę
Trochę wstyd jechać z taką krzywą rurą ale nie miałem wyjścia...
-- 18 mar 2014, o 09:02 --
Jest już lepiej. Ale jak znajdę więcej czasu to trzeba będzie dalej bić młotem

-- 18 mar 2014, o 09:02 --
Jest już lepiej. Ale jak znajdę więcej czasu to trzeba będzie dalej bić młotem

- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Wojtek napisz do nich maila z zapytaniem. Ja nie pytałem bo nie było potrzeby ale fakt wydech ori szału nie robi. U mnie jeszcze jest do poprawy ta jedna końcówka bo odstaje długoscią wzdlędem drugiej. Ale pierw jakiś Deprim lub melisa 
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Dzięki 
Kadex w Czestochowie robi na ich tłumikach razem z montażem i chyba oni robia całe układy ale nie rzeźbia w kwasówce bo już ich o to pytałem.
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Kadex w Czestochowie robi na ich tłumikach razem z montażem i chyba oni robia całe układy ale nie rzeźbia w kwasówce bo już ich o to pytałem.
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Insignia 4x4 by Radek
Coraz bardziej mi sie to podoba, tylko ciezko dokladke kupic di zderzaka z HTB, jest pelno ale do kombiaka.
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Cinek dokładnie. Mi poszukiwania zabrały ze 3tyg ale było warto.
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-- 19 sie 2014, o 21:43 --
W związku z tym, że zamówiłem BMW F10, Insignia będzie wystawiona na sprzedaż. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o PW.
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
-- 19 sie 2014, o 21:43 --
W związku z tym, że zamówiłem BMW F10, Insignia będzie wystawiona na sprzedaż. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o PW.
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Wojtek nawet będziesz mógł strzelić na nim ceramikę
a tak na poważnie to nie jest nowe BMW (aż tak mnie motoryzacyjnie nie poj.....) Jedzie na zamówienie z zachodu.
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Jak dotrze do mnie to umówimy się na spa u Ciebie. Wyślij mi proszę cenę za komplet na PW
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Wiedziałem że tak napiszesz 
-- 1 wrz 2014, o 17:39 --
No i oficjalnie. Insignia poszła pa pa, F10 na pakiecie powitalnym:

-- 1 wrz 2014, o 17:39 --
No i oficjalnie. Insignia poszła pa pa, F10 na pakiecie powitalnym:

- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Silnik jest mi znany z wcześniejszej serii 3, chociaż znacznie zmodyfikowany i o 300% lepiej wygłuszony. Dużo robi automatyczna skrzynia - 8 przełożeń i gigantyczna różnica w kulturze pracy porównując z Insignia. Co do mocy to pewnie lepszy byłby R6 bo R4 dupy nie urywa ale mułem tez nie jest.
Mam też już pierwszy minus. Filtr powietrza jest zintegrowany z plastikową obudowa i przy wymianie trzeba brać komplet. Czekam na cenę ale na pewno w jednej stówce się na zamknę
Mam też już pierwszy minus. Filtr powietrza jest zintegrowany z plastikową obudowa i przy wymianie trzeba brać komplet. Czekam na cenę ale na pewno w jednej stówce się na zamknę
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
Re: Insignia 4x4 by Radek
Panowie czy ujawnił się już gdzieś kupiec mojej Insignii?? Sprzedawana była z Krakowa końcowe numery VIN to szatańskie 666.

