Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Najbardziej pomogła maska, największa różnica. Gold plus pianka 9mm odporna na wysokie temperatury. Trochę roboty jesteś ale warto. Bagaznik cały tył plus nadkola wg mnie nie warto.
-- 26 sie 2017, o 10:33 --
Nadkola tylko mata bez pianki. Później baranek w sprayu. Brak miejsca na gabke
Również wygłuszyłem maskę matą AB-2 firmy BitMat i do tego pianka GMS-01A 3mm ale jakiegoś szaleństwa nie ma. Jest poprawa ale nie wiem czy to nie efekt placebo
Natomiast na drzwi, cały bagażnik oraz klapę bagażnika poszła mata Standartplast model iSilver + pianka GMS-01A 5 mm i ewidentnie "słychać" różnicę. https://www.insignia-club.pl/viewtopic. ... &start=140
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014