Byłem dzisiaj tankować i pytałem się .Verva ON jest do -28 stopni i nie jest to żadne podrasowanie ,a normalny standard.tomek evo pisze:Trefne w tym sensie, że pewnie zostało zbyt dużo paliwa przejściowego albo nie trafiło do nich te "podrasowane" do minus 28 stopni paliwo. Objawy wskazują ewidentnie na problem z paliwem.
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuJak wam odpalają Insignie na mrozie
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
-
tomek evo
- Użytkownik
- Posty: 617
- Rejestracja: 28 lis 2016, o 23:10
- Auto: Skoda Superb Kombi
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
Podaj źródło proszę (jakiś link, że to jest norma w zimie dla tego paliwa).
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
Napisałem wyraźnie ,że byłem dzisiaj tankować i pytałem o to kierowniczkę stacji,którą zresztą znam
-
tomek evo
- Użytkownik
- Posty: 617
- Rejestracja: 28 lis 2016, o 23:10
- Auto: Skoda Superb Kombi
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
No to poproś ją o źródło tej wiedzy. Rozumiem, że to jest ogólnodostępna informacja.
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
A jaki problem Tobie jechać zapytać na stację?
A skąd ona wie? Pewnie z centrali,od kierownika regionu,świadectwa jakości .Wybierz co chcesz. Zresztą to samo pisał wcześniej Kamyk.
A skąd ona wie? Pewnie z centrali,od kierownika regionu,świadectwa jakości .Wybierz co chcesz. Zresztą to samo pisał wcześniej Kamyk.
-
Bodex
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
On Lotos Dynamics -32 C .
Dzisiaj do pełna za 4,64 zł
25 gr zeszli w dół.
Może już w czerwcu na benzynę się przesiądę ... 1,6 T
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
Dzisiaj do pełna za 4,64 zł
25 gr zeszli w dół.
Może już w czerwcu na benzynę się przesiądę ... 1,6 T
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
-
P405
- Zapaleniec
- Posty: 3180
- Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
- Auto: Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Leszno
- Otrzymał piwo: 28 razy
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
Ale Lotos ma promocję dzisiaj i jutro.
Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
darek0808
- Użytkownik
- Posty: 478
- Rejestracja: 19 sty 2016, o 19:24
- Auto: Opel Insignia kombi
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 10 razy
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
Czemu akurat na ten motor? LPG, czy kupujesz ten na bezpośrednim wtrysku? Chciałem go kupić, ale jakoś trafił się a20dthBodex pisze: Może już w czerwcu na benzynę się przesiądę ... 1,6 T![]()
-
Bodex
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
Do insigni 2,0T polecam to ciężkie auto trzeba mocy .darek0808 pisze:Czemu akurat na ten motor? LPG, czy kupujesz ten na bezpośrednim wtrysku? Chciałem go kupić, ale jakoś trafił się a20dthBodex pisze: Może już w czerwcu na benzynę się przesiądę ... 1,6 T![]()
Tak o nowym Sportage 1,6 177 ps wersja business z manualem juz,za 102 tyś i da sie startować.
Bardzo mi szkoda,ze opel robi takie gooofno jak Mokka i nikomu nie potrzeb na już Zafira , a nie ma porządnego suva z przestronnym wygodnym wnętrzem dla rodzinnych wyjazdów , na pewno bym został z Oplem .
Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
Za 102 tyś to nie najbogatsza wersja.
Pełna opcja kosztuje 140 tyś i to poziom Insigni 2.0T w pełnej opcji
Pełna opcja kosztuje 140 tyś i to poziom Insigni 2.0T w pełnej opcji
-
Bodex
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
Bo mi tak 


https://www.facebook.com/marek.leja.900 ... 5877336929
Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka



https://www.facebook.com/marek.leja.900 ... 5877336929
Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
- Groszek
- Użytkownik
- Posty: 224
- Rejestracja: 13 wrz 2017, o 00:46
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Poznań
-
Bodex
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
Oczywiście w Leżajsku przez 3 dni ! W nocy.Igorwlkp pisze:Gdzie jest -20
Dzisiaj 1,4 HDI nie odpalił , verwa + kleenlfo .
Rozmawiałem z małżonką .
Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
- Blest
- Użytkownik
- Posty: 411
- Rejestracja: 2 lip 2017, o 19:35
- Auto: Insignia
- Kod silnika: B20DTH
- Rok produkcji: 2016
- Miasto: Oka
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: Jak wam odpalają Insignie na mrozie
U mnie było -19 auto cały tydzień na dworze przez te mrozy. Podgrzanie świec dwa razy i kręci bez problemu. I przez cały tydzień krótkie odcinki 2,5 km do roboty i auto stoi 8h potem znów 2,5 km do domu i auto stoi. Na weekend dłuższa trasa około 120 km, akurat aku się podładuje i DPF wypali
. Paliwo circle k miles plus.

