--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

INSIGNIA ST by yaro721

yaro721

Re: INSIGNIA ST by yaro721

Post autor: yaro721 » 30 maja 2014, o 20:56

MrJacek pisze:a co to za głośniki :?:
firma DEGO zestaw tweeter, woofer, zwrotnica

-- 30 maja 2014, o 21:56 --

taki mały mod
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

yaro721

Re: INSIGNIA ST by yaro721

Post autor: yaro721 » 31 maja 2014, o 14:33

Oplowski nozem do tapet zszedł idealnie, nawet klej nie został,można wybrać czcionke i kolor tz.chrom, inox,czarny (dopłata50). Jak dla mnie efekt ładniejszy od ori.

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: INSIGNIA ST by yaro721

Post autor: peja-1991 » 1 cze 2014, o 16:36

kwestia gustu ;)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

vinisurf
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 21:55
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: INSIGNIA ST by yaro721

Post autor: vinisurf » 15 cze 2014, o 22:19

yaro721 - widzę, że po naszym spotkaniu w maju na aktualizację navi nie odpuściłeś moda w stronę audio... A trzeba było nie wsiadać do mojej... trzeba było nie wsiadać... Czuję się lekko odpowiedzialny za to co zrobiłeś z głośnikami :)
Pozdro!!
_________________________________________________________________
...::: Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 160KM AT FlexRide MY2009 :::....

yaro721

Re: INSIGNIA ST by yaro721

Post autor: yaro721 » 16 cze 2014, o 09:45

Mogę Ci tylko podziękować,po wygłuszeniu i zmianie głośników mozna w końcu powiedzieć ,że GRA :D

vinisurf
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 21:55
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: INSIGNIA ST by yaro721

Post autor: vinisurf » 16 cze 2014, o 22:03

to teraz mi ulżyło, bo pamiętam jak nie chciałeś sprawdzać u mnie bo cytuję: "k... nie, nie wsiadam bo zaraz coś będę z głośnikami zmieniał" :D
Najważniejsze, że teraz jest lepiej, Ty zadowolony, a Twoja rodzina nie ściga mnie za to, że znów coś dołożyłeś do furki :)
Ja tylko żałuję, że nie mam tyle czasu ile bym chciał, żeby swoją dopieścić.
_________________________________________________________________
...::: Insignia Sports Tourer 2.0 CDTI 160KM AT FlexRide MY2009 :::....

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: INSIGNIA ST by yaro721

Post autor: szogi84 » 25 cze 2014, o 04:39

Idziesz ostro oby tak dalej

Namazane na galaxy S3

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”