--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

moja Insignia by PR3ZES

7ups

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: 7ups » 3 sie 2014, o 17:49

Co to za folia ????

PR3Z3S

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: PR3Z3S » 3 sie 2014, o 22:14

przyciemnienie przednich lamp jest calkowicie legalnie i nie robi roznicy w oswietleniu ;-)

-- 3 sie 2014, o 23:14 --
7ups pisze:Co to za folia ????


tutaj podobna folia

http://www.ebay.co.uk/itm/106cm-x-30cm- ... 3cd3069804

kiego

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: kiego » 4 sie 2014, o 09:35

Akurat tutaj te folie sa dopuszczalne, ale odnosnie calosci to zgsdzam sie z przedmówcą. ;D

Awatar użytkownika
jurass
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 28 kwie 2014, o 20:14
Auto: GS 260 KM 4x4 Elite
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: jesienne
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: jurass » 4 sie 2014, o 11:47

kiego pisze:Akurat tutaj te folie sa dopuszczalne
A ktoś to jakoś mierzy, czy równie dobrze może mieć 0% przepuszczalności? Na tył to jeszcze rozumiem, ale ograniczać sobie stopień oświetlenia drogi?

Adam10

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: Adam10 » 4 sie 2014, o 12:41

Jak dla mnie to jeżeli chcesz mieć czarne lampy z przodu to zrób tak:

Kup bixenon, rozklej je i wtedy odbłyśniki możesz sobie malować na czarno. Lampy są czarne, a Ty nie tracisz nic na oświetleniu.

kiego

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: kiego » 4 sie 2014, o 13:27

To nie jest folia, tylko siatka i jest ona dopuszczona do uzytku, auta przechodza MOT (tubylczy przeglad) bez problemu.Nie mam pojecia jak to się ma do jakichkolwiek pomiarów. ..

PR3Z3S

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: PR3Z3S » 30 sie 2014, o 19:36

kiego pisze:To nie jest folia, tylko siatka i jest ona dopuszczona do uzytku, auta przechodza MOT (tubylczy przeglad) bez problemu.Nie mam pojecia jak to się ma do jakichkolwiek pomiarów. ..
dziekuje :) jeden co wie ocb. przechodzi mogt a swiatelko jest ok. pozatym mam 100w zalozone (z zalamaniem) i niemam problemow :)
co do remap szykuje sie jak bede w polsce. pdf out i remap. pozatym myslalem o sprzegle 2 stage :)
a auto robie dla sb i tak jak mi sie podoba :) ale dziekuje za szere opinie :)

-- 27 sie 2014, o 19:14 --

:D zrobione plastidipem ;-)

-- 30 sie 2014, o 20:36 --

;D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

7ups

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: 7ups » 31 sie 2014, o 10:11

Mi sie te lampy podobaja :D mysle tez o przyciemnieniu :D
do tego wszytskie chromy na czarno :D

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: peja-1991 » 31 sie 2014, o 14:19

lampy tył kozak - jakby tylko u nas się o to nie czepiali
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

WojtasX
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 29 sty 2014, o 08:51
Auto: ----------
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2015
Miasto:

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: WojtasX » 31 sie 2014, o 14:22

ciekawe jak by tak mocniejsze żarówki zastosować?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: szogi84 » 31 sie 2014, o 15:12

lampy na plus, szybki na plus, generalnie autko wygląda kozacko
może tylko troszkę bym jaśniejsze zrobił te przyciemnienia

PR3Z3S

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: PR3Z3S » 31 sie 2014, o 15:56

lampy tyl lakier.
przód siatka przyciemniajaca. zarówki tyl standard.
przod 100w z zalamaniem.przechodzi przeglad.
listwa chrom tyl i gril przód plastidip czarny mat. :)

Awatar użytkownika
szogi84
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
Auto: Insignia 2.0 benzyna
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: szogi84 » 31 sie 2014, o 20:04

I tak jest git, zgapilem od ciebie i dziś złożyłem zamówienie więc troszkę i umnie się zmieni

Namazane na galaxy S3

PR3Z3S

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: PR3Z3S » 31 sie 2014, o 22:48

:D czekam na foty :-)

kiego

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: kiego » 1 wrz 2014, o 09:21

To rusz tylek na spotkanie 14/9 w Rother Valley, zobaczymy to na żywo. ..

PR3Z3S

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: PR3Z3S » 2 wrz 2014, o 23:30

kiego pisze:To rusz tylek na spotkanie 14/9 w Rother Valley, zobaczymy to na żywo. ..
to gdzies kolo doncaster jest? jakies 320 mil mam....
moze moze :)

kiego

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: kiego » 3 wrz 2014, o 07:31

Pod samym Sheffield, to masz tylko kawałek ale miejsce jest naprawdę ladne :D

-- 3 wrz 2014, o 08:31 --

Pod samym Sheffield, to masz tylko kawałek ale miejsce jest naprawdę ladne :D

PR3Z3S

Re: moja Insignia by PR3ZES

Post autor: PR3Z3S » 13 wrz 2014, o 12:12

To jak z tym spotkaniem? Jest coś czy nie? Bo jestem w pobliżu ;-)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”