--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebookumoja Insignia by PR3ZES
-
PR3Z3S
Re: moja Insignia by PR3ZES
przyciemnienie przednich lamp jest calkowicie legalnie i nie robi roznicy w oswietleniu 
-- 3 sie 2014, o 23:14 --
tutaj podobna folia
http://www.ebay.co.uk/itm/106cm-x-30cm- ... 3cd3069804
-- 3 sie 2014, o 23:14 --
7ups pisze:Co to za folia ????
tutaj podobna folia
http://www.ebay.co.uk/itm/106cm-x-30cm- ... 3cd3069804
-
kiego
Re: moja Insignia by PR3ZES
Akurat tutaj te folie sa dopuszczalne, ale odnosnie calosci to zgsdzam sie z przedmówcą. 
- jurass
- Użytkownik
- Posty: 206
- Rejestracja: 28 kwie 2014, o 20:14
- Auto: GS 260 KM 4x4 Elite
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: jesienne
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 4 razy
Re: moja Insignia by PR3ZES
A ktoś to jakoś mierzy, czy równie dobrze może mieć 0% przepuszczalności? Na tył to jeszcze rozumiem, ale ograniczać sobie stopień oświetlenia drogi?kiego pisze:Akurat tutaj te folie sa dopuszczalne
-
Adam10
Re: moja Insignia by PR3ZES
Jak dla mnie to jeżeli chcesz mieć czarne lampy z przodu to zrób tak:
Kup bixenon, rozklej je i wtedy odbłyśniki możesz sobie malować na czarno. Lampy są czarne, a Ty nie tracisz nic na oświetleniu.
Kup bixenon, rozklej je i wtedy odbłyśniki możesz sobie malować na czarno. Lampy są czarne, a Ty nie tracisz nic na oświetleniu.
-
kiego
Re: moja Insignia by PR3ZES
To nie jest folia, tylko siatka i jest ona dopuszczona do uzytku, auta przechodza MOT (tubylczy przeglad) bez problemu.Nie mam pojecia jak to się ma do jakichkolwiek pomiarów. ..
-
PR3Z3S
Re: moja Insignia by PR3ZES
dziekujekiego pisze:To nie jest folia, tylko siatka i jest ona dopuszczona do uzytku, auta przechodza MOT (tubylczy przeglad) bez problemu.Nie mam pojecia jak to się ma do jakichkolwiek pomiarów. ..
co do remap szykuje sie jak bede w polsce. pdf out i remap. pozatym myslalem o sprzegle 2 stage
a auto robie dla sb i tak jak mi sie podoba
-- 27 sie 2014, o 19:14 --
-- 30 sie 2014, o 20:36 --
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
7ups
Re: moja Insignia by PR3ZES
Mi sie te lampy podobaja
mysle tez o przyciemnieniu 
do tego wszytskie chromy na czarno
do tego wszytskie chromy na czarno
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: moja Insignia by PR3ZES
lampy tył kozak - jakby tylko u nas się o to nie czepiali
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
WojtasX
- Nowicjusz
- Posty: 39
- Rejestracja: 29 sty 2014, o 08:51
- Auto: ----------
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2015
- Miasto:
Re: moja Insignia by PR3ZES
ciekawe jak by tak mocniejsze żarówki zastosować?
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: moja Insignia by PR3ZES
lampy na plus, szybki na plus, generalnie autko wygląda kozacko
może tylko troszkę bym jaśniejsze zrobił te przyciemnienia
może tylko troszkę bym jaśniejsze zrobił te przyciemnienia
-
PR3Z3S
Re: moja Insignia by PR3ZES
lampy tyl lakier.
przód siatka przyciemniajaca. zarówki tyl standard.
przod 100w z zalamaniem.przechodzi przeglad.
listwa chrom tyl i gril przód plastidip czarny mat.
przód siatka przyciemniajaca. zarówki tyl standard.
przod 100w z zalamaniem.przechodzi przeglad.
listwa chrom tyl i gril przód plastidip czarny mat.
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: moja Insignia by PR3ZES
I tak jest git, zgapilem od ciebie i dziś złożyłem zamówienie więc troszkę i umnie się zmieni
Namazane na galaxy S3
Namazane na galaxy S3
-
kiego
Re: moja Insignia by PR3ZES
To rusz tylek na spotkanie 14/9 w Rother Valley, zobaczymy to na żywo. ..
-
PR3Z3S
Re: moja Insignia by PR3ZES
to gdzies kolo doncaster jest? jakies 320 mil mam....kiego pisze:To rusz tylek na spotkanie 14/9 w Rother Valley, zobaczymy to na żywo. ..
moze moze
-
kiego
Re: moja Insignia by PR3ZES
Pod samym Sheffield, to masz tylko kawałek ale miejsce jest naprawdę ladne 
-- 3 wrz 2014, o 08:31 --
Pod samym Sheffield, to masz tylko kawałek ale miejsce jest naprawdę ladne
-- 3 wrz 2014, o 08:31 --
Pod samym Sheffield, to masz tylko kawałek ale miejsce jest naprawdę ladne
-
PR3Z3S

