--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInka by wojciechhh
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- Cinek
- Użytkownik
- Posty: 610
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Belgia, czasami Katowice
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Inka by wojciechhh
Ja po kupnie auta, dowiedzialem sie ze tylna ty wycieraczka to opcjaszogi84 pisze:ładna gril super też taki walne
zazdroszczę braku wycieraczki na klapie
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: Inka by wojciechhh
Ładne auto!Cinek pisze:Ja po kupnie auta, dowiedzialem sie ze tylna ty wycieraczka to opcjaszogi84 pisze:ładna gril super też taki walne
zazdroszczę braku wycieraczki na klapie
te nie wiedziałem, zatem jak się tylko nadarzy okazja to wywalę wycieraczkę tylną z mojej chabety
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- cz@rny
- Użytkownik
- Posty: 485
- Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
- Auto: INSIGNIA HB
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: GDAŃSK
Re: Inka by wojciechhh
Jak będzie "okazja" nie wiem, będę coś lakierować to każę zdemontować, zaglutować i lakierszogi84 pisze:A dziura co ? Antena cb wsadzisz?
- Mikołaj
- Użytkownik
- Posty: 603
- Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
- Auto: Insignia 1,6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Amsterdam/Sosnowiec
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Odp: Inka by wojciechhh
Fotki nie są specjalnie obrabiane,(choć każde musi przez Photoshop przejść, ponieważ robie zdjęcia w formacie RAW) trochę poprawa barwy i to wszystko. Bardziej ma wpływ obiektyw, ogniskowa około 200mm(tzn telezum) , tak jak się robi portrety. Wtedy niema zniekształcenia obrazu. Poza tym światło, większość fotek robione parę minut po wschodzie słońca. Dużo da się zrobić Photoshopem, ale to wymaga mnóstwa czasu.mikolaj2481 pisze:Jakimś programem obrabiasz te foki![]()
Bo wyglądają superowo
- Mikołaj
- Użytkownik
- Posty: 603
- Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
- Auto: Insignia 1,6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Amsterdam/Sosnowiec
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Inka by wojciechhh
Tak jak progów i nakładek na zderzaki. Jeżeli miałbym w to auto inwestować to tylko podniesie mocy, najlepiej do 300 KM, wtedy może zaczęło by jeździć 
Bazgrane na compakcie Z1
Bazgrane na compakcie Z1
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Inka by wojciechhh
Może warto by spróbować. Ale waga auta robi swoje, czuć w ostrych manewrach że to jednak 2t. Gdyby tak odchudzić z 500kg to i 160KM dałoby radę i prowadzenie lepsze.
Bazgrane na compakcie Z1
Bazgrane na compakcie Z1
- alex_k
- Użytkownik
- Posty: 378
- Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
- Auto: Opel Insignia ST
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2012
- Miasto: Bielsko-Biała
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Inka by wojciechhh
Bardzo ładne zdjęcia!
Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
-
Adam10
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy
Re: Odp: Inka by wojciechhh
Dzięki :mrgreen:Adam10 pisze:nawet nieźle się prezentuje ten carbon na grillu
Bardzo fajne foto
Bazgrane na compakcie Z1
- wojciechhh
- Użytkownik
- Posty: 310
- Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
- Auto: Insignia B
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2022
- Miasto: Niemcy NRW
- Otrzymał piwo: 3 razy


jesiennie
