--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Co to za element i jakie objawy jego brak?

ODPOWIEDZ
andrzeeje
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 1 cze 2019, o 19:39
Auto: Insignia 2010 HB
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Dąbrowa Gónicza

Co to za element i jakie objawy jego brak?

Post autor: andrzeeje » 7 sty 2020, o 08:21

Co to za element i jakie objawy jego braku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 7 sty 2020, o 19:46 przez andrzeeje, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szymek1976
Użytkownik
Posty: 837
Rejestracja: 5 sty 2016, o 22:26
Auto: Insignia 2.0 Elite
Kod silnika: A20DTE
Rok produkcji: 2014
Miasto: UK.
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy

Re: Co to za element i jakie objawy jego brak?

Post autor: szymek1976 » 7 sty 2020, o 09:06

To jest po to żeby te rurki nie wpadały w wibrację. Czasem ich brak powoduje hałas ja ich nie mam i jest ok.

andrzeeje
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 1 cze 2019, o 19:39
Auto: Insignia 2010 HB
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Dąbrowa Gónicza

Re: Co to za element i jakie objawy jego brak?

Post autor: andrzeeje » 7 sty 2020, o 19:44

Ja mam tylko jedną ( nie wiem ile powinno być?) Niestety u mnie pojawia się lekki hałas słyszalny zwłaszcza teraz jak tel zewnętrzna spada poniżej 5st do momentu rozgrzania się silnika. Czy ktoś się orientuje ile ich powinno być czy na każdy wytrysk? I gdzie takie coś dostać?

jar-231
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 26 wrz 2017, o 22:13
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Białystok
Otrzymał  piwo: 5 razy

Re: Co to za element i jakie objawy jego brak?

Post autor: jar-231 » 7 sty 2020, o 23:13

Z tego co ja zauważyłem po zdjęciach w internecie to były dwa rodzaje listew CR (zdaje się że pierwszy rok szła inna). W jednej rurki szły inaczej i były cztery gumki a w tej co widać wyżej na zdjęciu chyba fabrycznie była jedna bo u mnie też jest taki sam układ i też tylko jedna a nie sądzę żeby ktoś je pogubił.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”