--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Smoczyca mokryy1983

ODPOWIEDZ
mokryy1983

Smoczyca mokryy1983

Post autor: mokryy1983 » 25 paź 2014, o 22:18

Czesc.
Po trzy letnim związku z Vectra GTS z 2004r. przyszedł czas na zmianę na młodsza siostrę Insignie OPC z 2012r.
Auto sprowadzone z Niemiec z przebiegiem 130 tys.km chyba w max wersji wyposażenia. Użytkownikiem tego potwora jest moja żona ,nazywa ja Smoczyca :D . Zdjecia zrobione w NO.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

7ups

Re: Smoczyca mokryy1983

Post autor: 7ups » 26 paź 2014, o 05:26

Mieszkasz w NO ????

Dobra sztuka tylko grill moim zdaniem to profanacja OPC :D

jaromat

Re: Smoczyca mokryy1983

Post autor: jaromat » 26 paź 2014, o 06:11

ladna opc,ale gril jednak bym zmienil na orginal

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: Smoczyca mokryy1983

Post autor: Mikołaj » 26 paź 2014, o 08:44

Ładna, do piękności brakuje jej tylko oryginalnego grilla OPC i jakieś fajne butki :D
Pozdrawiam.

mokryy1983

Re: Smoczyca mokryy1983

Post autor: mokryy1983 » 26 paź 2014, o 09:50

Gril bedzie na wiosne jak ogarne sie z kasa a koła sa zimowe bo jestem w norwegi i musialem znienic

7ups

Re: Smoczyca mokryy1983

Post autor: 7ups » 26 paź 2014, o 10:57

Gdzie siedzisz w NO ???

mokryy1983

Re: Smoczyca mokryy1983

Post autor: mokryy1983 » 26 paź 2014, o 11:11

Kristiansand

7ups

Re: Smoczyca mokryy1983

Post autor: 7ups » 26 paź 2014, o 11:15

no to kawalek odemnie :D

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”