--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Engine » 22 wrz 2014, o 00:00

22 x)

AmazingEvents

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: AmazingEvents » 21 paź 2014, o 09:28

28lat , ale i ponad 240 konna benzyna w garażu ;) no i conajmniej 400kg lżejsza :D

kondor-k1

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: kondor-k1 » 26 paź 2014, o 13:47

26 :D

mokryy1983

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: mokryy1983 » 26 paź 2014, o 17:03

31 wiosen :D

ksishu12

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: ksishu12 » 27 paź 2014, o 11:02

Nie jestem najstarszy, nie jestem najmłodszy, stuknęło mi już 45 wiosen

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Mikołaj » 2 lis 2014, o 21:58

U mnie 33 :D

Maximus37

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Maximus37 » 4 lis 2014, o 21:52

Ja 37.

Przemek S

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Przemek S » 2 gru 2014, o 22:09

Witam
Mam 32 lata

Andrzej

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Andrzej » 3 gru 2014, o 15:29

Witam 50-latek, isia od 2 lat u mnie z 2009r w idealnym stanie
Ja się też trzymam choć niekiedy gdzieś tam boli

sms2
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2014, o 20:07
Auto: insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: sms2 » 14 gru 2014, o 17:42

no to ja mam najwięcej bo 57

Awatar użytkownika
Casimir
Użytkownik
Posty: 127
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 20:24
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto: Tarnów/Frankfurt am Main
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Casimir » 15 gru 2014, o 19:09

maniunio57 pisze:maniunio57 ma 57 :lol: (przeczytałem wszystkie posty a propo wieku i myślałem,że się uda :( że ktoś będzie starszy ,ale to nic jeszcze cały czas pod górkę :D :D :D :lol: )
Teraz ustalcie z którego miesiąca :D

Koszal

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: Koszal » 20 gru 2014, o 23:56

Ja 29 :)

hubertk

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: hubertk » 21 gru 2014, o 00:51

Witam
83 rok produkcji :)

DeDe
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 3 gru 2014, o 20:11
Auto: Insignia ST MY11
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ełk

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: DeDe » 23 gru 2014, o 19:59

Ja mam 28 lat. Pozdrawiam.

kuba369

Re: W jakim wieku jezdzi właściciel insigni :-)

Post autor: kuba369 » 23 gru 2014, o 23:18

Ja 23 ]:->

seba969

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: seba969 » 25 gru 2014, o 19:12

Ja mam 31

maniek22777

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: maniek22777 » 26 gru 2014, o 19:43

30 lat

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: piohib » 30 sty 2015, o 18:54

32,5 ;)
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Awatar użytkownika
arturosar
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: arturosar » 30 sty 2015, o 18:56

prawie 34,czerwiec.pozdro! :D
Artur

Awatar użytkownika
krisv84
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Strzebiń

Re: W jakim wieku jeździ właściciel Insigni :-)

Post autor: krisv84 » 30 sty 2015, o 19:00

W czerwcu 31 :D
Auto mam od 1.5 roku
Pozdro ;)
Krzysztof
Insignia CDTI

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”