Dzień dobry. Dziś przy sprawdzaniu poziomu oleju zauważyłem pęknięty przewód, który jest na zdjęciu.
Nie znam się skąd i gdzie on dochodzi (okolice turbiny?).
Proszę o pomoc. Czy to może mieć związek z utratą mocy przy obrotach 1500-2100?
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuCo to za przewód-jest pęknięty
-
PMDisaster
- Nowicjusz
- Posty: 9
- Rejestracja: 14 maja 2020, o 16:33
- Auto: Insignia 2.0 CDTi'11
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Wrocław
- Postawił piwo: 6 razy
Co to za przewód-jest pęknięty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- szymek1976
- Użytkownik
- Posty: 837
- Rejestracja: 5 sty 2016, o 22:26
- Auto: Insignia 2.0 Elite
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: UK.
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 14 razy
Re: Co to za przewód-jest pęknięty
Czujnik temperatury spalin dpf
Sent from my SM-G988B using Tapatalk
Sent from my SM-G988B using Tapatalk
-
kecraminsignia
- Zapaleniec
- Posty: 2406
- Rejestracja: 28 lis 2016, o 17:31
- Auto: Astra J ST
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto: LDZ
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 17 razy
Re: Co to za przewód-jest pęknięty
Nie wywala Ci błędów?
Wysłane z telefonu Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
Wysłane z telefonu Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
-
PMDisaster
- Nowicjusz
- Posty: 9
- Rejestracja: 14 maja 2020, o 16:33
- Auto: Insignia 2.0 CDTi'11
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Wrocław
- Postawił piwo: 6 razy
Re: Co to za przewód-jest pęknięty
Nie. Błędów nie ma. Przewod jest dziurawy nie zerwanykecraminsignia pisze: ↑17 maja 2020, o 20:42Nie wywala Ci błędów?
Wysłane z telefonu Nokia 6310i przy użyciu Tapatalka
A czy to moze mieć wpływ na moc?
Dodano po 31 sekundach:
Moze mieć wpływ na moc?szymek1976 pisze: ↑17 maja 2020, o 20:36Czujnik temperatury spalin dpf
Sent from my SM-G988B using Tapatalk
- szymek1976
- Użytkownik
- Posty: 837
- Rejestracja: 5 sty 2016, o 22:26
- Auto: Insignia 2.0 Elite
- Kod silnika: A20DTE
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: UK.
- Postawił piwo: 8 razy
- Otrzymał piwo: 14 razy
Re: Co to za przewód-jest pęknięty
W jakim sensie dziurawy? Ja na zdjęciu nic nie widzę
Nie cytuj postów...
Nie cytuj postów...
-
PMDisaster
- Nowicjusz
- Posty: 9
- Rejestracja: 14 maja 2020, o 16:33
- Auto: Insignia 2.0 CDTi'11
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Wrocław
- Postawił piwo: 6 razy
Re: Co to za przewód-jest pęknięty
Malutka dziurka jest. Pod palcem wyczuwalna.
Jak sie nagnie przewód to widac
Jak sie nagnie przewód to widac
-
jar-231
- Użytkownik
- Posty: 312
- Rejestracja: 26 wrz 2017, o 22:13
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Białystok
- Otrzymał piwo: 5 razy
Re: Co to za przewód-jest pęknięty
To elektryczny przewód. Dziurkę pewnie masz w tej zewnętrznej izolacji. W środku idą normalnie przewody. Malutka dziurka nie będzie tu miała znaczenia.

