--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia Moher :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fuli
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Polska
Otrzymał  piwo: 1 raz

Insignia Moher :)

Post autor: fuli » 9 gru 2014, o 14:16

Insignia Mahogany Brown Sport Tourer 2.0 CDTI 160KM 4x4 (Modelowo 2012)

Data produkcji: 11.2011

Wersja COSMO ...z ważniejszego ekwipunku:
- bi-ksenon AFL + dzienne LED
- tapicerka fifty/fifty skóra/materiał w beżu
- tempomat
- navi 900
- pakiet Infinity
- flexride
- bluetooth
- lampy przeciwmgielne przód/tył
- klimatyzacja dwustrefowa
- lusterko wsteczne fotochromatyczne
- elektryczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika
- felgi: lato 18"

-- 11 sty 2015, o 23:50 --

Jeśli chodzi o zmiany:
-- wszystko w ledach, doświetlanie Philips Diamond 5000K
-- No i wpadł kolejny modzik :) nareszcie te auto jedzie jak powinno od początku: 200KM i 430Nm
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2015, o 22:37 przez fuli, łącznie zmieniany 9 razy.

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Insignia Mahogany Brown

Post autor: Luk » 9 gru 2014, o 14:22

Widzę że mahodżańskich przybywa...życzę bezawaryjnej jazdy.

Awatar użytkownika
fuli
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Polska
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Mahogany Brown

Post autor: fuli » 9 gru 2014, o 14:26

...
Ostatnio zmieniony 25 mar 2015, o 22:54 przez fuli, łącznie zmieniany 1 raz.

Adam10

Re: Insignia Moher :)

Post autor: Adam10 » 9 gru 2014, o 19:23

Moi rodzice się tym autem interesowali.... bo było na sprzedaż na początku tego roku :D Poznaję po pierwszych zdjęciach :D

Awatar użytkownika
fuli
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Polska
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Moher :)

Post autor: fuli » 9 gru 2014, o 19:52

Udało się sporo zbić i dobiliśmy targu z poprzednim pierwszym od nowości właścicielem :P ...no i na plus, że serwisowane do końca w ASO :) ...bo przed zakupem także sprawdzane od A do Z w ASO :)
Ostatnio zmieniony 9 gru 2014, o 20:20 przez fuli, łącznie zmieniany 1 raz.
Insignia 2.0 cdti ...jeszcze 160 KM 4x4

Adam10

Re: Insignia Moher :)

Post autor: Adam10 » 9 gru 2014, o 20:07

ładna ładna :)

Nie zdążyłem jej obejrzeć niestety, ale w sumie rodzice też bardzo ładną i z niskim przebiegiem kupili :)

evolution1
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 15:10
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2018
Miasto: Zabrze
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Moher :)

Post autor: evolution1 » 9 gru 2014, o 22:42

Widać że w ASO ładnie zdarli lakier podczas mycia, przydałby się detailing :) Ale ogólnie to bardzo ładne autko.
Pozdrawiam i życzę szerokości.

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Insignia Moher :)

Post autor: cz@rny » 10 gru 2014, o 11:14

Fajna kolorystyka, piękne autko
Szerokości i bezawaryjności

Awatar użytkownika
fuli
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Polska
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Moher :)

Post autor: fuli » 10 gru 2014, o 18:02

evolution1 pisze:Widać że w ASO ładnie zdarli lakier podczas mycia, przydałby się detailing :) Ale ogólnie to bardzo ładne autko.
Pozdrawiam i życzę szerokości.
No myślę właśnie o tym i tutaj mam bliziutko http://caressence.pl/, ale raczej na tzw korektę lakieru.
Insignia 2.0 cdti ...jeszcze 160 KM 4x4

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Insignia Moher :)

Post autor: Luk » 10 gru 2014, o 18:08

Widzę że kolego ze śląska... sprawdź ofertę http://mrcleaner.pl/

Awatar użytkownika
fuli
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Polska
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Moher :)

Post autor: fuli » 10 gru 2014, o 18:30

luk59 pisze:Widzę że kolego ze śląska... sprawdź ofertę http://mrcleaner.pl/
A polecasz coś ? żeby usunąć klasyczne ryski od myjni automatycznej i wypolerować ręcznie lakier ?
http://mrcleaner.pl/meguiars-paint-rest ... p1654.html lub http://mrcleaner.pl/zestaw-premium-do-z ... p2857.html ??

teraz temperatura co prawda chyba nie odpowiednia do tego, ale na wiosnę mogę machać rękami :) w zeszłym sezonie motocyklowym potrzebowałem kilku butelek Żywców i 3-4 godzin oraz Autosol i spolerowałem ręcznie do błysku kolektory w motorku :) ale warto było więc tu też mogę machać :P
Insignia 2.0 cdti ...jeszcze 160 KM 4x4

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insignia Moher :)

Post autor: Alex » 10 gru 2014, o 18:34

Możesz pobawić się z pierwszym zestawem, choć lepiej od razu oddać auto do profi studia. Szkoda czasu i zakwasów, a efekt nie będzie zbyt zadowalający bo niestety ten lakier rysuje się już od patrzenia ;)
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Insignia Moher :)

Post autor: Luk » 10 gru 2014, o 18:43

ja Ci zależy na czasie to 18 grudnia mogę Ci fajnego magika załatwić

Awatar użytkownika
fuli
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Polska
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Moher :)

Post autor: fuli » 10 gru 2014, o 22:20

Czyli tak, kolejność następująca:
1) czyszczę za pomocą Ultimate Compound
2) następnie Dodo Juice Lime Prime przygotowuję powierzchnię pod wosk
3) i następnie wosk Collinite 476

a podpowiedz co czym nakładać/ścierać/polerować, żebym jakiegoś głupiego błędu nie popełnił :)
i czy jest jakaś dolna granica (temperatury) nakładania wosku ?
Insignia 2.0 cdti ...jeszcze 160 KM 4x4

Awatar użytkownika
fuli
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
Auto: GSI
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Polska
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia Moher :)

Post autor: fuli » 14 gru 2014, o 11:16

Izo akurat mam ...używam do czyszczenie elektroniki/optyki :) dzięki za wszelkie info :)

...a przy okazji skorzysta też gixer na tym :D bak i felgi będą świecić jak lustro :D dotąd używałem catrol polish bike :)

-- 14 gru 2014, o 12:16 --

wojtassss

A jeszcze się zapytam jak się ma to czyszczenie (compund) i przygotowanie pod wosk (dodo juice) do np powierzchni szpachlowanych i lakierowanych (np bak motocykla) zresztą w aucie tak samo i tu metal i tu metal..., ale jeżeli jest dużo szpachli, mało lakieru ? czy to nie "zedrze" jeszcze bardziej i tak cienkiej warstwy lakieru ?
Insignia 2.0 cdti ...jeszcze 160 KM 4x4

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”