Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ponieważ wszyscy jesteśmy fanami marki Opel. Gorąco zapraszam na OPEL KLUB POLSKA.
Zbiera się tam wielu wielbicieli tej marki, właścicieli Insignii nie może zabraknąć
Poprawcie serwis i traktowanie klientów, a dopiero pózniej zakładajcie oficjalne kluby!!!
Wasza marka idzie na dno. Szkoda bo od 2005 to miałem vectrę i dwie astry, a teraz insignie, astrę 3 i służbową astrę 4. I raczej już nie skorzystam
Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC