--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia 2011

ODPOWIEDZ
ka_cyl

Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 14:55

Witam na poczatku chcialbym sie przywitac wlasnie stalem sie posiadaczem insigni. Auto pochodzi z 2011roku i pod maska 1,8 140 KM. Wersja Edition dzieki koledze z forum ktory rozkodowal moj VIN:
Spoiler:

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jaromat

Re: Insignia 2011

Post autor: jaromat » 6 sty 2015, o 15:04

ladna sztuka,wieksza felga i bedzie extra,gdzie przebywasz w nl

ka_cyl

Re: Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 15:28

No wlasnie byc moze w przyszłości zainwestuje w wieksze felgi i chcialem polozyc ceramike ale na razie zostaje jak jest (tzn narazie jest na zimowkach:P) A ja mieszkam na poludniu Holandii, kilka km od Belgii.

Pozdrawiam

ka_cyl

Re: Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 15:40

A to fakt widze ze kolega Cinek mieszka w Belgii takze faktycznie niedaleko napewno bliżej nie do Polski hehe

jaromat

Re: Insignia 2011

Post autor: jaromat » 6 sty 2015, o 15:41

i jakies 250 km do mnie :)

ka_cyl

Re: Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 15:43

No to tez niedaleko moze sie uda zrobic jakis mały zlocik Insigni poza granicami Polski:)

jaromat

Re: Insignia 2011

Post autor: jaromat » 6 sty 2015, o 15:54

jest nas paru,mozna cos ogarnac i wynajac cos w weekend,w Amsterdamie jest jeszcze kolega z forum

ka_cyl

Re: Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 15:57

Ja jestem za, moja żona rowniez:) Ona kocha to auto

jaromat

Re: Insignia 2011

Post autor: jaromat » 6 sty 2015, o 15:59

to masz szczescie

ka_cyl

Re: Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 16:03

W sumie to mamy Insignie tylko dzieki niej:D uparla sie pojechalismy do dilera opla 500m od domu jazda testowa spodobala mi sie no i sprawdzilismy jeszcze kilka egzemplarzy no i kupiona:) ale jak narazie jestesmy zadowoleni choc zrobione dopiero ok 1000km jakby co to mamy 12 miesiacy gwarancji:)

Awatar użytkownika
jurass
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 28 kwie 2014, o 20:14
Auto: GS 260 KM 4x4 Elite
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: jesienne
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Insignia 2011

Post autor: jurass » 6 sty 2015, o 16:07

jaromat pisze:to masz szczescie
Hehe, a Ty masz inne doświadczenia w tej materii? Twoja wolałaby np. Nissana Juke? :D

ka_cyl

Re: Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 16:11

Haha dobre:)

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: Insignia 2011

Post autor: Mikołaj » 6 sty 2015, o 16:16

No proszę, w NL z Bixenonem to coś żadkiego 8-)
Pogratuluj żonie wyboru i życzę bezawaryjnej jazdy :D
Pozdrawiam.

ka_cyl

Re: Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 16:35

No jezdzi tu tego troche z bixenonem, Dzieki bardzo i wzajemnie:)

Awatar użytkownika
Mikołaj
Użytkownik
Posty: 603
Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
Auto: Insignia 1,6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2009
Miasto: Amsterdam/Sosnowiec

Re: Insignia 2011

Post autor: Mikołaj » 6 sty 2015, o 16:38

Jak będziesz szukał fajnej felgi, to polecam wzór jak u "Jaromat-a" :D autko wygląda kozacko na tej alu 8-)

ka_cyl

Re: Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 16:51

No to fakt sa kozackie no ale narazie zostaja te co mam bo dostalem nowe opony do nich:)

jaromat

Re: Insignia 2011

Post autor: jaromat » 6 sty 2015, o 17:54

jurass pisze: Hehe, a Ty masz inne doświadczenia w tej materii? Twoja wolałaby np. Nissana Juke? :D
Porsche Panamera ;)

Awatar użytkownika
cz@rny
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: 27 mar 2014, o 10:14
Auto: INSIGNIA HB
Kod silnika: B20DTR
Rok produkcji: 2017
Miasto: GDAŃSK

Re: Insignia 2011

Post autor: cz@rny » 6 sty 2015, o 18:04

Fajna Iśka, szerokości
w jedynie słusznym jak dla mnie kolorze :)

seba969

Re: Insignia 2011

Post autor: seba969 » 6 sty 2015, o 21:26

Bezawaryjnosci

ka_cyl

Re: Insignia 2011

Post autor: ka_cyl » 6 sty 2015, o 22:10

Dzieki koledzy i wzajemnie:-) jak narazie wszystko ok jakies 1000 km zrobione spalanie mniejsze jak w poprzednim aucie a mianowicie 7,5 l/100 km. 90% to autostrady reszta miasto.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”