--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Eksploatacja silnika 2.8T V6 A28NET

ODPOWIEDZ
fazimodo

Eksploatacja silnika 2.8T V6 A28NET

Post autor: fazimodo » 8 sty 2015, o 22:01

Obiło mi się o uszy, że rozrząd do 2.8T tylko w aso dostępny i kosztuje ok. 20tys. prawda to?

hubertk

Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: hubertk » 8 sty 2015, o 23:10

Cooo :o nie strasz bo kolejne auto w przyszłości to będzie isia 2.8

fazimodo

Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: fazimodo » 8 sty 2015, o 23:55

Też się właśnie zastanawiam nad 2.8T, ale jak się dowiedziałem, to się przeraziłem. Chyba, że jest to informacja archaiczna i teraz sprawa wygląda już zupełnie inaczej.

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: Kali » 9 sty 2015, o 00:10

Podam wam ceny, bo kazdy tylko cos gdzies slyszal

lancuch glowny 935zl
lancuch pomocniczy 829zl
lancuch pomocniczy 829zl
napinacz 447zl
napinacz 514zl
napinacz 448zl
slizg 160zl
slizg 162zl
slizg 345zl
slizg 196zl
slizg 196zl
zebatka 1430zl
zebatka 1432zl
zebatka 323zl

+ robota + jakies sruby i inne /cenzura/ to bedzie ze 10 -12tys zl

Obrazek

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: norbi333 » 9 sty 2015, o 08:24

Ceny do 2.8 T i przed rabatami?

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: Kali » 9 sty 2015, o 10:40

Tak

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: norbi333 » 9 sty 2015, o 16:17

Rabaty na części dają30%. Do tego pewnie nie wszystko trzeba zmieniać z tego co napisałeś

Koszal

Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: Koszal » 9 sty 2015, o 21:35

Faktycznie cena mega wysoka :) jak zębatki nie będą w złym stanie to możne nie ma sensu ich wymieniać ale znowu to takie pół środki wymienić np. łańcuch a nie ruszać zębatek.

Jak kogoś stać na latanie 2.8 to trzeba liczyć się że eksploatacja tego auta też nie będzie tania.

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: Luki » 9 sty 2015, o 22:00

Polak wszystko na tokarce zrobi :D

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: norbi333 » 9 sty 2015, o 22:32

Koszal pisze:
Jak kogoś stać na latanie 2.8
A trzeba bardzo dużo lać :D

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: Kali » 10 sty 2015, o 02:44

Moim znajomym wymieniali wszystkie powyzsze czesci na gwarancji. Jaki masz rabat i i le palcisz za robocizne to nie wnikam.

7ups

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: 7ups » 10 sty 2015, o 08:28

A że tak zapytam

Po cholerę wymieniać łańcuch ?????
Paser rozrządu to rozumiem ale ŁAŃCUCH ????

fazimodo

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: fazimodo » 10 sty 2015, o 08:52

Kali pisze:Moim znajomym wymieniali wszystkie powyzsze czesci na gwarancji. Jaki masz rabat i i le palcisz za robocizne to nie wnikam.
Wymieniali, czyli rozumiem, że coś złego zaczęło się dziać z autem?

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: norbi333 » 10 sty 2015, o 09:38

7ups pisze:A że tak zapytam

Po cholerę wymieniać łańcuch ?????
Paser rozrządu to rozumiem ale ŁAŃCUCH ????
Pewnie dlatego ,że się rozciągnął

-- 10 sty 2015, o 09:38 --

Generalnie 2.8 T jest drogie w utrzymaniu.

Adam10

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: Adam10 » 10 sty 2015, o 10:20

7ups pisze:Po cholerę wymieniać łańcuch ?????
Paser rozrządu to rozumiem ale ŁAŃCUCH ????
łańcuchy też się wymienia :) To bzdura i mit, że łańcuchy rozrządu są bezobsługowe. Wymienia się takie rozrządy po prostu zdecydowanie rzadziej niż paski :)

Koszal pisze:Faktycznie cena mega wysoka
nie jest źle :) Wysoka to jest w audi V8 jak padnie synchronizator w rozrządzie :D Cena za tą jedną część to 2 tyś zł :D

7ups

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: 7ups » 10 sty 2015, o 10:29

Nie no kumam ale lancucha napewno nie wymieniasz co 80 tysi tylko mniemam ze mozna sobie to zrobic po przelocie 200 tys i jak cos tam slychac a tak to mysle ze jak sie nic zlego nie dzieje niema co go dotykac

Adam10

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: Adam10 » 10 sty 2015, o 11:00

7ups pisze:Nie no kumam ale lancucha napewno nie wymieniasz co 80 tysi tylko mniemam ze mozna sobie to zrobic po przelocie 200 tys i jak cos tam slychac a tak to mysle ze jak sie nic zlego nie dzieje niema co go dotykac
zgadza się :)

Żywotność łańcuchów to najczęściej 200-250tyś ale są wyjątki od tej reguły ;)

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: Kali » 10 sty 2015, o 11:40

fazimodo pisze:
Kali pisze:Moim znajomym wymieniali wszystkie powyzsze czesci na gwarancji. Jaki masz rabat i i le palcisz za robocizne to nie wnikam.
Wymieniali, czyli rozumiem, że coś złego zaczęło się dziać z autem?
No wiadome, ze lancuchow sie nie wymienia jak paskow, bo tak mowi instrukcja.
Swieci ci sie check, auto traci moc - diagnoza rozciagniety lancuch.

A i warto dodac, ze w sumie to sie w wiekszosci przypadkow dzieje do 100tys km.

Bruno

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: Bruno » 18 sty 2015, o 12:42

Ktoś ma na tym forum insignie 2.8 T z gazem na tym forum ? Szukam opinii od użytkowników takiego zestawu.

norbi333
Ekspert
Posty: 5130
Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
Auto: INNE
Rok produkcji: 2020
Miasto: Suwałki
Otrzymał  piwo: 39 razy

Re: Eksploatacja silnika 2.8 V6 Turbo

Post autor: norbi333 » 18 sty 2015, o 12:43

Nikt

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik benzynowy”