Tym razem zahaczyłem o Słowenię. Zjechałem z autostrady za Klagenfurtem i do Słowenii dostałem się drogą nr. 91, która od Strau w Austrii jest bardzo malownicza. Masa zakrętów i wspinanie się lub zjazdy aż do Podljubelj na Słowenii. Ale to co naprawdę było naszym celem to piękne jezioro Bled:
ciekawostką jest mały kościół na wyspie na jeziorze, do którego można dostać się tylko łodzią.
Warto wybrać się na zamek na skale górujący nad jeziorem - widok jest przedni
-- 3 sie 2013, o 00:06 --
spacer po bled zajął nam całe popołudnie, więc zgodnie z planem zaliczyliśmy nocleg. z hotelem nie było problemu, gdyż w samej miejscowości jest sporo hoteli i pensjonatów
nocleg wzięliśmy, gdyż plan na dalszą podróż był ciągle nie wyczerpany
-- 3 sie 2013, o 00:10 --

