--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Opel Insignia kjk13

Pobo1315

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: Pobo1315 » 11 lut 2015, o 09:30

No to wychodzi na to, że mam Sports Tourer w wersji Cosmo, dzięki Pany.

BartekG

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: BartekG » 12 lut 2015, o 01:05

Odświeżę temat: tu jest Cosmo a klamki w kolor budy ( to co prawda FL wersja, ale może Opel wstawiał chromowane klamki w pewnych rocznikach?)

http://opel.dixi-car.pl/opel-insignia-cennik.htm

PS. Od jakiej wersji z tyłu są chromowa/satynowane uchwyty drzwi?

P405
Zapaleniec
Posty: 3180
Rejestracja: 18 gru 2013, o 08:03
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Leszno
Otrzymał  piwo: 28 razy

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: P405 » 12 lut 2015, o 07:51

W wersji po FL to inna sprawa, tam jest chrom jak jest dostęp bez kluczykowy.

Awatar użytkownika
nika84-24
Użytkownik
Posty: 497
Rejestracja: 17 mar 2014, o 18:28
Auto: insignia sports tour
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2014
Miasto: Emmerich DE/ Knurów PL
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: nika84-24 » 27 lut 2015, o 10:47

daj trochę wiecej zdjęć z zewnątrz auta, oblukałbym dokładniej co karoserii było robione...

Pełnego baku i frajdy z jazdy!

kjk13

Re: Opel Insignia kjk13

Post autor: kjk13 » 27 lut 2015, o 11:19

jak skończę wszystkie zmiany to wstawię jak to wszystko wygląda jedno co mogę dopisać to wymiana oleju w skrzyni i jedynka wchodzi jak masełko :)

carvertical VIN check
Zablokowany

Wróć do „Auta forumowiczów”