Jakis czas temu nabyłem druga Isnignie po tym jak pierwsza nie wytrzymała 'próby czasu'
Jest to klekot 160KM w wersji SPORT w całkiem dobrym wyposażeniu - nie będę podawał litanii - po zdjęciach można dojść co ma.
Rok 2010 - przebieg w dniu zakupu 82000km. Kupiona w salonie OPLA - serwis i historia udokumentowana.
Jako ze miałem wczesniej Insie to tutaj oprócz Xenonow i skory wentylowanej nie ma jakichś większych wodotrysków. Obecnie nie myślę o modach bo mam dość dużo innych spraw na głowie ale mocy trochę mało
Foty z komory co by nie gryzly w oczy

