--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia by kiego

steq

Re: Insignia by kiego

Post autor: steq » 23 gru 2013, o 08:39

jak każdy tak będzie mówił to w końcu całe forum is dead. Wrzucaj do konkursu i nic się nie martw - 1 chętny juz jest to i znajdzie się następny

kiego

Re: Insignia by kiego

Post autor: kiego » 23 gru 2013, o 08:46

To muszę coś pstryknąć z choinką w tle żeby było tematycznie :D

Awatar użytkownika
alex_k
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 09:08
Auto: Opel Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia by kiego

Post autor: alex_k » 23 gru 2013, o 09:06

Cała sobota spędzona na myciu? ;-) bo nieskazitelnie biała

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka
Krzysztof Opel Insignia Sports Tourer Cosmo 2.0 CDTI
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca LIPIEC

Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Insignia by kiego

Post autor: peja-1991 » 23 gru 2013, o 10:31

ja też wrzucę coś ale pod koniec miesiąca ;)
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński

kiego

Re: Insignia by kiego

Post autor: kiego » 23 gru 2013, o 12:34

alex_k pisze:Cała sobota spędzona na myciu? ;-) bo nieskazitelnie biała

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka
zeszła niedziela,gdybym tylko dotknął auta w ten weekend zamiast pomagać żonie to bym dostał rozwód mailem :lol:

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Insignia by kiego

Post autor: tomkod » 24 gru 2013, o 14:16

Szczerze przyznam ze pod wpływem twojej Insi przekonuje się do białego koloru. Do tego te fele i czysta buda - wyróżnia się.
Obrazek

jaromat

Re: Insignia by kiego

Post autor: jaromat » 30 gru 2013, o 14:53

ta buda jest piękna,tylko fachowcy z GM trochę dowalili ta tylna wycieraczkę,ale ja mam ten sam problem i przynajmníej na ciemnych szybach mniej ja widać,iska w bieli cudo

yarek82

Re: Insignia by kiego

Post autor: yarek82 » 30 gru 2013, o 15:19

biała buda jest piękna, sam miałem kupic białą, ba nawet zadatek wpłaciłem ale handlarzyna mi ją sprzedał, na szczęście kase oddał ale niestety białej już nie znalazłem :(
następna będzie biała :D

Awatar użytkownika
Kali
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 21:48
Auto: 2.0T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Tychy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia by kiego

Post autor: Kali » 30 gru 2013, o 17:14

jaromat pisze:ta buda jest piękna,tylko fachowcy z GM trochę dowalili ta tylna wycieraczkę,ale ja mam ten sam problem i przynajmníej na ciemnych szybach mniej ja widać,iska w bieli cudo
Dlatego mozna zamowic hatchbacka bez wycieraczki. Fatalnie to opel wymyslil, bo w vectrze wycieraczka byla bardzo zgrabna i nie stala w pionie.

kiego

Re: Insignia by kiego

Post autor: kiego » 30 gru 2013, o 17:16

Fakt,przez tą wycieraczkę z poloneza dużo traci na uroku..

jaromat

Re: Insignia by kiego

Post autor: jaromat » 7 sty 2014, o 13:24

ja tylko auto stoi,to raz przejechac,ale idzie zaslepic tylko wycieraczka w hb to dodatkowe wyposazenie

Awatar użytkownika
wojciechhh
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: 22 gru 2013, o 14:34
Auto: Insignia B
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2022
Miasto: Niemcy NRW
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Insignia by kiego

Post autor: wojciechhh » 7 sty 2014, o 20:30

U mnie niema wycieraczki,i jak kupowałem to pomyślałem ze nareszcie ktoś wpadł na genialny pomysł i zlikwidował tylna wycieraczkę . A teraz dowiaduje się ze moja Inka jest kiepsko wyposażona ;) . W HB czy z wycieraczka czy bez i tak niewiele widać .

ewuschris

Re: Insignia by kiego

Post autor: ewuschris » 12 lut 2014, o 23:38

szkoda ze swieczki zamiast bi-xenonów :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

kiego

Re: Insignia by kiego

Post autor: kiego » 13 lut 2014, o 09:15

Nie stac mnie na takie dobrodziejstwa....

bolek

Re: Insignia by kiego

Post autor: bolek » 14 lut 2014, o 23:14

Kiego nie rób sobie jaj bo masz auto na fullu bez zenonów ,powiedz lepiej że taka była w salonie i się zakochałeś od pierwszego wejrzenia,wyciągnąłeś karte master gold i rzekłeś poprosze ;)
Kij ze światłemjakie daje ten zenon, afl ma największy plus, swoim wyglądem dodaje charakteru.Ale tak szczerze założyłbym lampy Afl,włożył zarówke philips night vision ,tylko wtyczke przerobić i po sprawie.Zawsze by to fajńiej wyglądało od świecznika.

kiego

Re: Insignia by kiego

Post autor: kiego » 4 lut 2015, o 09:35

Pewno że sobie jaja robię :D
Bolek z rynkiem w UK jest trochę inaczej jeżeli chodzi o sprzedaż używanych aut.Nie ma większego znaczenia na jakim wypasi e jest auto,oraz w jakiej kondycji.Liczy się rocznik i przebieg,a różnica w cenie to około 500-1000funtów .Kupiliśmy z żona naszą isie nowa i za gotówkę ,więc żeby nie stracić jak najwięcej przy późniejszej odsprzedaży z pewnych rzeczy zrezygnowaliśmy.Za to mam lifetime warranty i auto w konfiguracji w jakiej chciałem 8-)

-- 4 lut 2015, o 09:35 --

Insignia sprzedana, przez trzy lata i 40685 mil absolutnie mnie nie zawiodła :D
Temat do zamknięcia.

carvertical VIN check
Zablokowany

Wróć do „Auta forumowiczów”