--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

ogólnopolskie zloty oraz spoty międzyoddziałowe
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 24 kwie 2016, o 08:21

Ja się wybieram

Wysłane z mojego S4

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 24 kwie 2016, o 13:49

Spóźnię się chwilę się będę ;)

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

red944

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: red944 » 24 kwie 2016, o 18:18

Już wróciłem a Wy? Dzięki za SPOTkanie! :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2016, o 18:24 przez red944, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 24 kwie 2016, o 18:19

No ba :D dzięki chłopaki ;)
Obrazek

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 24 kwie 2016, o 18:28

Ja już browarka sącze.
Dzięki za spota.

Wysłane z mojego S4

Obrazek

Batman77
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 4 sty 2016, o 20:07
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Batman77 » 24 kwie 2016, o 19:30

daj się napić do następnego spota :)

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 2 maja 2016, o 06:37

Chłopaki, ostatnio na spocie był rzucony pomysł o zmianę miejsca następnego spota - jakieś propozycje? ;)

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 2 maja 2016, o 07:31

Może tu
50°27'09.5"N 19°11'28.0"E

https://goo.gl/maps/PeykPP8xFq42

Wysłane z mojego Samszunga

red944

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: red944 » 2 maja 2016, o 07:47

Jestem za miejscem wskazanym przez @konikkr ;)

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: yerry » 2 maja 2016, o 14:57

A ja nie bo będę miał dalej :)
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
morfeo11
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 18:24
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Kraków
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: morfeo11 » 2 maja 2016, o 15:15

Ja też nie bo to już 100km w jedną stronę :(

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 2 maja 2016, o 15:18

Przesadzacie - ja też do Olkusza robię prawie 80 w jedną stronę i nie narzekam Obrazek Tym bardziej że to jednorazowy spot, następny będzie gdzieś indziej. Ja jestem za tym miejscem.

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 2 maja 2016, o 16:10

ja mam 110 i nie narzekam, a do Olkusza mam 130 i też się zjawiłem. o:o

to dajcie jakąś inną propozycję miejsca spotu.

Awatar użytkownika
krisv84
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 2 gru 2014, o 19:27
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Strzebiń

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: krisv84 » 2 maja 2016, o 21:03

Popieram przedmówców ;-)
Krzysztof
Insignia CDTI

Awatar użytkownika
yerry
Prezes ICP
Posty: 6192
Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
Auto: Insignia B GS
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 26 razy
Otrzymał  piwo: 99 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: yerry » 2 maja 2016, o 23:39

To już nie będzie spot 3 województw tylko spot województwa śląskiego :)
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/

Awatar użytkownika
konikkr
Klubowicz
Posty: 504
Rejestracja: 1 lis 2015, o 20:11
Auto: Buick Regal GS
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2019
Miasto: Syrynia
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: konikkr » 3 maja 2016, o 09:55

A to dlaczego tylko śląskiego?

Wysłane z mojego Samszunga

Awatar użytkownika
k.olix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 21 paź 2014, o 20:49
Auto: Insignia 2.0 160PS
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 7 razy

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: k.olix » 3 maja 2016, o 10:01

Wszystkim nigdy nie dogodzi. Jednorazowo można zorganizować zlot w zaproponowanym miejscu, jednak obawiam się, że faktycznie będzie to zlot woj. śląskiego; z małopolskiego zaczyna robić się odległość. Jeśli mamy kontynuować zloty trzech województw to wydaje mi się, że dla większości okolice Olkusza są w podobnej odległości. Może w tych okolicach coś innego poszukać ? ;)
Krzysztof

Batman77
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 4 sty 2016, o 20:07
Auto: opel insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Batman77 » 3 maja 2016, o 10:45

a może ojców

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: Engine » 3 maja 2016, o 11:44

No można poszukać innego miejsca w takim razie :) Ojców jest jeszcze bliżej Krakowa niż Olkusz także robi się spot Małopolski, a nie trzech województw :D idąc tokiem myślenia przedmówców Obrazek

Finalnie chyba zostaną spoty w Olkuszu, tak jak było do tej pory, można ew. miejscówke spotkania zmienić, ale na terenie Olkusza ;)

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

switek3
Użytkownik
Posty: 219
Rejestracja: 18 paź 2015, o 17:19
Auto: Insignia
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Spot 3 Województw OLKUSZ (śląsk-małopolskie -świętokrzyskie)

Post autor: switek3 » 3 maja 2016, o 12:17

Proponuję Wam naturę - Ogrodzieniec/okolice. Fajne drogi, asfalt jak stolnica, pagórki (w końcu Jura) i zamek blisko :D

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spoty Insignia Club Polska”