--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuMateriały eksploatacyjne
-
Luk
- Użytkownik
- Posty: 911
- Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
- Auto: opel
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 6 razy
Materiały eksploatacyjne
Cześć, chciałbym zapytać gdzie kupujecie materiały eksploatacyjne takie jak filtry, oleje itp. Jeżeli są to sklepy internetowe to proszę o wklejanie adresów tak aby w przyszłości można było skorzystać
.
-
Adam10
Re: Materiały eksploatacyjne
Ja biorę wszystko z hurtowni części oryginalnych do Opli, ale jeżeli chcesz porządną firmę internetową to polecam http://somad.pl/ Krzysiek ma bardzo fajne ceny... Jak się da to mogę do niego zagadać o jakieś rabaty dla ICP
-
Luk
- Użytkownik
- Posty: 911
- Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
- Auto: opel
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2013
- Miasto:
- Otrzymał piwo: 6 razy
Re: Materiały eksploatacyjne
Ja nalazłem takie strony:
http://doopla.pl/
http://oplex.pl/
Często kupowałem głównie akcesoria w Opel Środula, mają atrakcyjne ceny, ale nie wiem jak z materiałami eksploatacyjnymi.
Hubert dał linka do takiego sklepu:
http://www.opel-sklep.com/
http://doopla.pl/
http://oplex.pl/
Często kupowałem głównie akcesoria w Opel Środula, mają atrakcyjne ceny, ale nie wiem jak z materiałami eksploatacyjnymi.
Hubert dał linka do takiego sklepu:
http://www.opel-sklep.com/
Ostatnio zmieniony 5 lut 2014, o 17:39 przez Luk, łącznie zmieniany 1 raz.
-
7ups
Re: Materiały eksploatacyjne
Jesli chodzi o czesci to zawsze przez warsztat znajomego i wszystko brane w http://www.intercars.com.pl/
-
bolek
Re: Materiały eksploatacyjne
Ja w Krakowie kupuje w http://www.stachmot.pl ,mam na miejscu dosłownie 3km od domu, a i ceny mają dobre.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2014, o 16:21 przez bolek, łącznie zmieniany 1 raz.
- golywojtek
- Użytkownik
- Posty: 439
- Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
- Auto: Insigniaśmierci
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czapielsk/Kartuzy
- Otrzymał piwo: 2 razy

