--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Materiały eksploatacyjne

...na tematy kwadratowe i podłużne
ODPOWIEDZ
Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Materiały eksploatacyjne

Post autor: Luk » 2 lut 2014, o 16:50

Cześć, chciałbym zapytać gdzie kupujecie materiały eksploatacyjne takie jak filtry, oleje itp. Jeżeli są to sklepy internetowe to proszę o wklejanie adresów tak aby w przyszłości można było skorzystać :).

Adam10

Re: Materiały eksploatacyjne

Post autor: Adam10 » 2 lut 2014, o 16:57

Ja biorę wszystko z hurtowni części oryginalnych do Opli, ale jeżeli chcesz porządną firmę internetową to polecam http://somad.pl/ Krzysiek ma bardzo fajne ceny... Jak się da to mogę do niego zagadać o jakieś rabaty dla ICP

Luk
Użytkownik
Posty: 911
Rejestracja: 21 paź 2013, o 19:07
Auto: opel
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2013
Miasto:
Otrzymał  piwo: 6 razy

Re: Materiały eksploatacyjne

Post autor: Luk » 2 lut 2014, o 17:02

Ja nalazłem takie strony:
http://doopla.pl/
http://oplex.pl/

Często kupowałem głównie akcesoria w Opel Środula, mają atrakcyjne ceny, ale nie wiem jak z materiałami eksploatacyjnymi.

Hubert dał linka do takiego sklepu:
http://www.opel-sklep.com/
Ostatnio zmieniony 5 lut 2014, o 17:39 przez Luk, łącznie zmieniany 1 raz.

7ups

Re: Materiały eksploatacyjne

Post autor: 7ups » 2 lut 2014, o 20:06

Jesli chodzi o czesci to zawsze przez warsztat znajomego i wszystko brane w http://www.intercars.com.pl/

bolek

Re: Materiały eksploatacyjne

Post autor: bolek » 3 lut 2014, o 08:19

Ja w Krakowie kupuje w http://www.stachmot.pl ,mam na miejscu dosłownie 3km od domu, a i ceny mają dobre.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2014, o 16:21 przez bolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
golywojtek
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
Auto: Insigniaśmierci
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Czapielsk/Kartuzy
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Materiały eksploatacyjne

Post autor: golywojtek » 3 lut 2014, o 09:57

ja Wszystko kupuje tutaj http://www.iparts.pl/

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy różne...”