@kuba89, ja do f40 wlałem motor life. Jest ok. Chodzi leciutko. Do Twojego silnika też bym nalał to samo. Obniża tarcie, więc nadaje się wszędzie. U mnie bardzo się wyciszył silnik i tak jakby bardziej lekko mu było... Pewnie placebo...
Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-- 5 paź 2016, o 13:34 --
No dobra... Zechciałem mieć tak pięknie jak Alex

. W końcu kupiłem folię i dzisiaj poszła w ruch.
Na razie wygląda to tak:
Ciekaw jak będzie wyglądać na aucie. Chciałem co prawda ciemniejszą folię, ale nie było od ręki. Więc na próbę poszło jaśniejsze. Najwyżej się zerwie
Muszę czekać do piątku, bo od poniedziałku robione jest zabezpieczenie podwozia. Na wczoraj zrobione były profile zamknięte i wszystkie ogniska rdzy wyczyszczone i pryśnięte cortaninem. Dzisiaj znów mycie, a dopiero jutro, po całkowitym wyschnięciu nakładanie powłoki właściwej. Nadkola mają być zrobione podwójną warstwą, żeby bardziej wyciszyć. Jak na razie wygląda na profesjonalną robotę.