ALEX tylko zacytuje twoje plany spojz i zastanów się co bredzisz
Plany co do modyfikacji są wielkie i nie wiadomo kiedy dojdą do skutku, ale mam pewną koncepcję w głowie, która jest opisana niżej i kiedyś ją na pewno zrealizuję
-nowy program, większy i wydajniejszy IC + aluminiowe orurowanie
-całe nadwozie oklejone folią w bordowy mat
-usunięcie emblematów z klapy bagażnika
-przedni grill OPC
-pakiet OPC Line bez lotki na klapie bagażnika
-dymione kierunkowskazy boczne
-przyciemnione wszystkie szyby
-ledowe oświetlenie wnętrza
-sprężyny obniżające EIBACH Pro-Kit albo H&R, a ostatecznie gwint KW
-koła: 19", na oku mam 3SDM model 0.01 8,5", Zito model ZL935 8,5" lub coś w podobnym wzorze
-cały wydech z kwasówki zakończony dwoma tłumikami, niekoniecznie dedykowanymi
sam widzisz,witaj w klubie bezguscia
