--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insia by ewuschris

ewuschris

Re: Insia by ewuschris

Post autor: ewuschris » 10 lut 2014, o 16:34

naklejki zniknęły(zostały tylko przód i tył) a listwa tylna bagaznika juz schnie jest cała czarna ;)

-- 10 lut 2014, o 16:32 --
wojciechhh pisze:O gustach ponoć się nie dyskutuje ale... Trochę za dużo tu wszystkiego, w dodatku bez smaku


Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka
dla mnie ma smak i mi smakuje,dzieki za opinie ;)

-- 10 lut 2014, o 16:34 --
7ups pisze:
kiego pisze:A Ty juz taka kupiles czy tuning zewnetrzny to Twoja robota?
Czyja by nie byla zalatuje AGRO :lol: :lol: :lol:
co masz na mysli AGRO?

tomkod
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 09:08
Auto: Seat Altea
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto:

Re: Insia by ewuschris

Post autor: tomkod » 10 lut 2014, o 16:40

AGRO=WIEŚ?
Obrazek

ewuschris

Re: Insia by ewuschris

Post autor: ewuschris » 10 lut 2014, o 17:00

tomkod pisze:AGRO=WIEŚ?
wies ale moja,tak chciałem tak mam bez zadnych upiększanych fotek,pozdrawiam

jaromat

Re: Insia by ewuschris

Post autor: jaromat » 10 lut 2014, o 18:20

kolego to teraz jestem ciekaw,jak to na czarno pasuje,do tego grill z przodu i czarna felga i bedzie gut,fotki

ewuschris

Re: Insia by ewuschris

Post autor: ewuschris » 10 lut 2014, o 18:21

Mam ją dopiero od 2 stycznia br,tylko proszę zrozum mnie
Na zlotach są bardziej poobklejane,powiercone dziury jakieś
Spoilery,a ja nie zabardzo za czymś takim jestem to przecież moja koncepcja prawda?
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, o 02:21 przez ewuschris, łącznie zmieniany 1 raz.

bolek

Re: Insia by ewuschris

Post autor: bolek » 10 lut 2014, o 18:56

Stary ważne że Tobie się podoba ,tak to już jest że każdy ma inny gust,bo wyobraź sobie jakby każdy zakładał 20-tki OPC i całe ospojlerowanie , oczywiście że to piękna opcja i jedna z najładniejszych do tuningu wizualnego Insi ale jakby to wyglądało ? każda Inignia tak samo zrobiona ? ;) Mi się najbardziej podoba pełny IRM i jak idziesz w tą strone to naprawde super 8-) Ale póki co pościągaj wszystkie naklejki ;D

ewuschris

Re: Insia by ewuschris

Post autor: ewuschris » 10 lut 2014, o 19:15

bolek pisze:Stary ważne że Tobie się podoba ,tak to już jest że każdy ma inny gust,bo wyobraź sobie jakby każdy zakładał 20-tki OPC i całe ospojlerowanie , oczywiście że to piękna opcja i jedna z najładniejszych do tuningu wizualnego Insi ale jakby to wyglądało ? każda Inignia tak samo zrobiona ? ;) Mi się najbardziej podoba pełny IRM i jak idziesz w tą strone to naprawde super 8-) Ale póki co pościągaj wszystkie naklejki ;D
Naklejki posciagane tylko przód i tył został,z wlewu paliwa i boczne zniknęły ;)

jaromat

Re: Insia by ewuschris

Post autor: jaromat » 10 lut 2014, o 19:19

to dawaj nowe fotki

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insia by ewuschris

Post autor: Alex » 10 lut 2014, o 19:24

ewuschris pisze:projector w drzwiach, led podświetlenia nóg (niebieskie), led podświetlenie wewnętrzne przód (niebieskie), led czerwone podświetlenie bagażnika
Festyn.
ewuschris pisze:z czerwonym znaczkiem
Festyn.
ewuschris pisze:boczne kierunkowskazy z irmscher sorround
Festyn.
ewuschris pisze:Dodam że w silniku było majstrowane z mocą koni(na większą,200km)
Nie ma wykresu, nie ma co oceniać ;)
ewuschris pisze:oczywiscie przód boki tył irmscher(chodzi o dokladki,listwy),zmiana grila na irmscher z vxr
Festyn.

Wiem, że ludzie lubią i chcą się wyróżniać na ulicy, ale robisz to źle, a nawet bardzo. Bez gustu, bez pomysłu, może to jest jakiś własny kierunek na modyfikacje ale strasznie to wygląda.
Najważniejsze jednak, że Tobie się podoba.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2014, o 22:24 przez Alex, łącznie zmieniany 1 raz.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

ewuschris

Re: Insia by ewuschris

Post autor: ewuschris » 10 lut 2014, o 21:38

ALEX tylko zacytuje twoje plany spojz i zastanów się co bredzisz

Plany co do modyfikacji są wielkie i nie wiadomo kiedy dojdą do skutku, ale mam pewną koncepcję w głowie, która jest opisana niżej i kiedyś ją na pewno zrealizuję ;)

-nowy program, większy i wydajniejszy IC + aluminiowe orurowanie
-całe nadwozie oklejone folią w bordowy mat
-usunięcie emblematów z klapy bagażnika
-przedni grill OPC
-pakiet OPC Line bez lotki na klapie bagażnika
-dymione kierunkowskazy boczne
-przyciemnione wszystkie szyby
-ledowe oświetlenie wnętrza
-sprężyny obniżające EIBACH Pro-Kit albo H&R, a ostatecznie gwint KW
-koła: 19", na oku mam 3SDM model 0.01 8,5", Zito model ZL935 8,5" lub coś w podobnym wzorze
-cały wydech z kwasówki zakończony dwoma tłumikami, niekoniecznie dedykowanymi

sam widzisz,witaj w klubie bezguscia :D ;D ;D ;D ;D

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insia by ewuschris

Post autor: Alex » 10 lut 2014, o 21:57

Tobie nie podoba się moja wizja, no trudno. Mamy inne gusta. Jak nie umiesz przyjąć krytyki na klatę to nie wystawiaj auta w tym dziale.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2014, o 22:03 przez Alex, łącznie zmieniany 1 raz.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

steq

Re: Insia by ewuschris

Post autor: steq » 10 lut 2014, o 22:03

Sorry za szczerość ale Twoja wizja wogóle mnie nie przekonuje :? Moim zdaniem takie "przeróbki" pasują np w polonezie a nie w aucie tej klasy

Adam10

Re: Insia by ewuschris

Post autor: Adam10 » 10 lut 2014, o 22:05

Sorry za szczerość, ale te naklejki Irmscher to sobie mogłeś darować :(

Znam się na Irmim i mnie to razi - to auto z Irmschera nie ma właściwie nic.

Niedzwiedz

Re: Insia by ewuschris

Post autor: Niedzwiedz » 10 lut 2014, o 22:08

Ja tez mogę coś powiedzieć?

Wysłane przy użyciu Tapatalka.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insia by ewuschris

Post autor: Alex » 10 lut 2014, o 22:10

Adam10 pisze:Znam się na Irmim i mnie to razi - to auto z Irmschera nie ma właściwie nic.
Przecież napisał, że na "plastiki" znajdzie się czas i będą montowane. To tak samo jak przykleić sobie emblematy OPC Line, a dopiero po miesiącu założyć cały pakiet zewnętrzny :)
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

ewuschris

Re: Insia by ewuschris

Post autor: ewuschris » 10 lut 2014, o 22:11

Alex pisze:Tobie nie podoba się moja wizja, no trudno. Mamy inne gusta. Jak nie umiesz przyjąć krytyki na klatę to nie wystawiaj auta w tym dziale.
hola hola kolego jesli chcesz krytykowac luz masz do tego pełne prawo ale nie wylatuj mi z tekstem ze nie mam gustu skoro ty masz dopiero zamiar to zrobic wiec zastanow sie co pleciesz,a przyjac potrafie tylko jedziesz po mnie a sam masz zamiar robic podobne modyfikacje.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2015, o 02:26 przez ewuschris, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alex
Zapaleniec
Posty: 2570
Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
Auto: Peugeot 508
Rok produkcji: 2017
Miasto: Iława
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Insia by ewuschris

Post autor: Alex » 10 lut 2014, o 22:13

Pięć stron tematu i żadnej pozytywnej opinii. Coś w tym chyba musi być.
ewuschris pisze:a sam masz zamiar robic podobne modyfikacje
Liczy się jakość, nie ilość.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2014, o 22:17 przez Alex, łącznie zmieniany 1 raz.
Zwycięzca konkursu na zdjęcie miesiąca CZERWIEC 2014

ewuschris

Re: Insia by ewuschris

Post autor: ewuschris » 10 lut 2014, o 22:14

steq pisze:Sorry za szczerość ale Twoja wizja wogóle mnie nie przekonuje :? Moim zdaniem takie "przeróbki" pasują np w polonezie a nie w aucie tej klasy
jezeli nie byloby mnie stac na insignie to z pewnoscia tak samo jak i ty kupiłbym poltka,i jesli zaprzeczysz to jestes nieszczery ;)

Niedzwiedz

Re: Insia by ewuschris

Post autor: Niedzwiedz » 10 lut 2014, o 22:15

Juz nie mogę na to patrzeć :-P hehe panie ewu masz /cenzura/ felgi :-D na lato zakładam takie same :-D ha

Wysłane przy użyciu Tapatalka.

ewuschris

Re: Insia by ewuschris

Post autor: ewuschris » 10 lut 2014, o 22:16

Alex pisze:Pięć stron tematu i żadnej pozytywnej opinii. Coś w tym chyba musi być.
bo jedziecie po mnie jak po mlodym bolku przeciez wyraznie napisalem ze naklejki zniknely,oprocz tylu i przodu

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”