Zmniejsze wskaźnik do 60. Jeżeli pojawi się więcej to nic się nie stanie, po prostu dalej nie urośnie.
Jeżeli chodzi o błędy to z tego co widziałem to gdy błąd ma status DB to na DIC pojawia się komunia o awarii. W przypadku 7B takiego komunikatu nie ma.
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-- 11 paź 2016, o 11:56 --
mario2009 pisze: Jestem ciekawy czy jest możliwość zrobienia w danej aplikacji by uruchomić samemu wypalanie Dpf? Była by to fajna opcja.
Przykro mi, ale nie wprowadzę wymuszania wypalania DPFu (serwisowego wypalania) bo apka nie służy do tego.
Jeżeli chcesz mieć wypalanie na SIŁĘ, zrób to z poziomu OPCOMa.
-- 11 paź 2016, o 12:01 --
Przed chwila rozesłałem kolejną wersję.
Dla tych co zrobili dotację, specjalny Bonus.