--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia 2017 - next generation

Jeżeli Twój problem nie pasuje do żadnego z wyżej wymienionych działów napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KenyBDG
Użytkownik
Posty: 658
Rejestracja: 8 wrz 2014, o 10:49
Auto: Insignia B
Kod silnika: B15XFT
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Nowy model Insigni 2017 do testów w ICP

Post autor: KenyBDG » 5 gru 2016, o 21:12


Awatar użytkownika
peja-1991
V-ce Prezes ds organizacyjnych
Posty: 4450
Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
Auto: Insignia
Kod silnika: D16SHT
Rok produkcji: 2019
Miasto: Warszawa
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 98 razy
Kontakt:

Re: Nowy model Insigni 2017 do testów w ICP

Post autor: peja-1991 » 5 gru 2016, o 21:19

Zobaczymy jak zjedzie do salonów jak to będzie wyglądało na żywo.
Mam nadzieję że środek nie będzie za mocno podobny do astry k
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński


Awatar użytkownika
k.olix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 21 paź 2014, o 20:49
Auto: Insignia 2.0 160PS
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Kraków
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 7 razy

Re: Nowy model Insigni 2017 do testów w ICP

Post autor: k.olix » 5 gru 2016, o 21:57

Kombi wygląda super. ;)
Krzysztof

Awatar użytkownika
wassermann
Zapaleniec
Posty: 1761
Rejestracja: 9 lut 2015, o 16:18
Auto: Insignia GSi 2.0T
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2018
Miasto: nec temere, nec timide
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 42 razy

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: wassermann » 6 gru 2016, o 00:21

Hatchback OPC-Line mi się podoba - oprócz przodu - wygląda jak Mazda, nie Opel ;) Ale linia boczna i tył - bardzo OK.
Fajnie, że w hatchbacku utrzymali te oplowskie chromowane końcówki rur wydechowych - owalne.
Kombi to nie moja kategoria aut, więc się nie wypowiem, poza uszczypliwą uwagą na temat zakończenia tłumików, po prostu LOL - widać, że rury idą w dół, a w zderzaku są tylko atrapy.
Dlaczego Opel nie stosuje kierunkowskazów bocznych w lusterkach? Są łatwiej dostrzegalne na drodze przy wyprzedzaniu...
Ale jestem bardzo ciekaw (i trzmam kciuki), czy w 2.0T 4x4 będzie nowa manualna skrzynia, a nie wyłącznie nowy automat. Niestety manuale są w odwrocie, wrrrr.

M.

Awatar użytkownika
etac
Użytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 30 mar 2016, o 18:36
Auto: brak
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: SBE
Otrzymał  piwo: 11 razy
Kontakt:

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: etac » 6 gru 2016, o 00:45


Awatar użytkownika
kuba89
Zapaleniec
Posty: 1326
Rejestracja: 27 lut 2015, o 21:48
Auto: Insignia 2.0 T 4x4
Kod silnika: A20NHT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Berlin
Otrzymał  piwo: 8 razy

Re: Nowy model Insigni 2017 do testów w ICP

Post autor: kuba89 » 6 gru 2016, o 08:17

A tutaj nowy silnik 1.5 T Obrazek niby częsty problem. Ja podziękuje :)

https://youtu.be/5JZzPz9nnW0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pawelwor
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
Auto: Insignia
Rok produkcji: 2013
Miasto: Lublin

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: pawelwor » 6 gru 2016, o 08:39

Ciekawe, czy te imitacje końcówek rur tylko w nakładkach OPC, czy też bez tego..

Awatar użytkownika
elfiasty
Użytkownik
Posty: 522
Rejestracja: 8 cze 2016, o 15:11
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2009
Miasto: Olsztyn
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: elfiasty » 6 gru 2016, o 09:12

czemu sam znaczek jest zaklejony ?

Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: coolmobil » 6 gru 2016, o 11:53

Hm... No jeśli faktycznie tak ma wyglądać kombi to mi się podoba, taka lżejsza linia niż obecna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
bartekbilin
Użytkownik
Posty: 209
Rejestracja: 4 sty 2015, o 03:34
Auto: Insignia CT
Kod silnika: D20DTR
Rok produkcji: 2019
Miasto: Łódź
Otrzymał  piwo: 4 razy

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: bartekbilin » 6 gru 2016, o 16:02

Tył w kombi strasznie przypomina mi peugeot'a. Ciekawe jeszcze jaki będzie środek.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
piohib
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 21 sty 2015, o 17:10
Auto: Insignia ST
Kod silnika: A16XER
Rok produkcji: 2009
Miasto:

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: piohib » 6 gru 2016, o 16:11

Właśnie, też mi się tak wydaje, że gdzieś to już widziałem.
"Celem wojny nie jest śmierć za ojczyznę, ale sprawienie, aby tamci s... umierali za swoją" Generał George Smith Patton

Awatar użytkownika
Silv3r
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 21:25
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2010
Miasto: Wałbrzych
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: Silv3r » 6 gru 2016, o 18:14

Ja jestem na nie...

Wysłane z mojego SM-T280 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
MiszaElk
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2015, o 19:05
Auto: ASTRA J COSMO AT
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2010
Miasto: Ełk

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: MiszaElk » 6 gru 2016, o 19:33

Niestety ale tył kombi jest spieprzony jak w Astrze K - paskudztwo do kwadratu!
Z tyłu na górze ostatni słupek - chrom niby ma nadać lekkości ale przez to wygląda jak Ssangyong Rodius :D
Zderzak tył - jakie to wielkie i nic nie wnoszące. Zupełnie jak Astra J HTB - 2,5 cm krótsza od Megane II kombi - bagżanik mniejszy o 140 litrów, w środku chyba mniej miejsca. Poczekamy jak będzie na żywca wyglądać.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2016, o 19:41 przez MiszaElk, łącznie zmieniany 1 raz.

pawelwor
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
Auto: Insignia
Rok produkcji: 2013
Miasto: Lublin

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: pawelwor » 6 gru 2016, o 19:39

Mi się światła podobają z tyłu, tylko ta listwa chromowana szpeci, tak samo jak w astrze.

-- 7 gru 2016, o 01:37 --

Jeśli Chevrolet bylby w Europie w sprzedaży to większość brała by pewnie Malibu zamiast insignii.
http://s1.cdn.autoevolution.com/images/ ... ppen_2.jpg

Bodex

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: Bodex » 7 gru 2016, o 04:17

Bo to załamuje Alfą

Wysłane z Leżajskiej krainy złotego napoju

bartekb14
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 19 sie 2015, o 13:24
Auto: INSIGNIA
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto:
Postawił piwo: 2 razy

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: bartekb14 » 7 gru 2016, o 08:45


Awatar użytkownika
coolmobil
Zapaleniec
Posty: 1047
Rejestracja: 5 sty 2016, o 11:54
Auto: Skoda Superb
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2017
Miasto: Warszawa
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: coolmobil » 7 gru 2016, o 10:00

Właśnie miałem to wkleić . Ciut więcej zdjęć nowej isi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

pawelwor
Użytkownik
Posty: 183
Rejestracja: 3 paź 2015, o 20:32
Auto: Insignia
Rok produkcji: 2013
Miasto: Lublin

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: pawelwor » 7 gru 2016, o 13:20


Awatar użytkownika
osa
Klubowicz
Posty: 251
Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
Auto: Insignia HB 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia 2017 - next generation

Post autor: osa » 7 gru 2016, o 13:45

Mi się bardzo podoba :) Czas odkładać kasę
Obrazek

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”