--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuGdzie chip-tuning silnika ?
- peja-1991
- V-ce Prezes ds organizacyjnych
- Posty: 4450
- Rejestracja: 24 kwie 2013, o 14:39
- Auto: Insignia
- Kod silnika: D16SHT
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Warszawa
- Postawił piwo: 3 razy
- Otrzymał piwo: 98 razy
- Kontakt:
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
2,0 T chip na 280KM i 413NM seria 231KM i 350NM.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi" Tadeusz Boy-Żeleński
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Patrząc po innych wykresach 2.0 T to bardzo optymistyczny wykres.
W środę jadę do Kreatora to zobaczymy co u mnie zrobią
W środę jadę do Kreatora to zobaczymy co u mnie zrobią
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Odp: Gdzie chip-tuning silnika ?
Jestem ciekawy obsługi bo jak bylem tam dwa razy to jakiś kiepski kontakt mialem i jeździłem do rogala ale moze do trzech razy sztuka, czekam na relacjenorbi333 pisze:Patrząc po innych wykresach 2.0 T to bardzo optymistyczny wykres.
W środę jadę do Kreatora to zobaczymy co u mnie zrobią
Namazane na galaxy S3
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Jutro 8 rano zaczynamy i zobaczymy co kreator wymodzi.I może się uda podjechać na odblokowanie reszty opcji wyświetlacza. Co do obsługi zobaczymy
-- 16 lip 2014, o 09:17 --
Seria to 268 koni i 387 Nm. Komp również już rozszerzony
-- 16 lip 2014, o 09:17 --
Seria to 268 koni i 387 Nm. Komp również już rozszerzony
- Radek_TRN
- Użytkownik
- Posty: 256
- Rejestracja: 15 sty 2014, o 19:35
- Auto: BMW F10
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto: Toruń
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Ale niestety to nie opcwojtassss pisze:Mało brakło do OPC
Pisane na smarcie
-- 20 lip 2014, o 21:38 --
I całkiem miło jedzieRadek_TRN pisze:No ładnie wygląda
-
mgogol1
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Witam, ktoś mógłby polecić aktualnie jakiegoś sprawdzonego tunera w Warszawie? Jak to wygląda na dzień dzisiejszy?
-- 1 paź 2014, o 10:58 --
Zrobiłem program w Insignii. Silnik 2.0 CDTI zblokowany na 130 koni. W załączeniu wykres. Czy ktoś byłby w stanie się do tego odnieść czy wyszło w porządku? Wyszło 183,5 km. Ale różnica nie jest aż tak odczuwalna.
-- 1 paź 2014, o 10:58 --
Zrobiłem program w Insignii. Silnik 2.0 CDTI zblokowany na 130 koni. W załączeniu wykres. Czy ktoś byłby w stanie się do tego odnieść czy wyszło w porządku? Wyszło 183,5 km. Ale różnica nie jest aż tak odczuwalna.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
http://arturo3333.wrzuta.pl/film/2sYwhA9Et6B/mov_0938
Z kadrowania co do milisekund wychodzi około 5,97 s.A jest to do poprawienia
Jak na 2 tony w automacie to chyba nie jest źle
Z kadrowania co do milisekund wychodzi około 5,97 s.A jest to do poprawienia
Jak na 2 tony w automacie to chyba nie jest źle
-
lukass
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Nieźle
Mój opelek po chipowaniu w DR Tuningu na hamowni dał 163ps i 380 Nm. Moim zdaniem też rewelacyjny wynik.
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Fajnie byłoby gdybyś zrobił to o co prosimy przy rejestracji na forum - uzupełnił swój profil. Inaczej ta informacja nic nam nie mówi.
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/
- fuli
- Użytkownik
- Posty: 281
- Rejestracja: 11 lis 2014, o 21:50
- Auto: GSI
- Kod silnika: B20DTR
- Rok produkcji: 2019
- Miasto: Polska
- Otrzymał piwo: 1 raz
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Pytanie do tunerów
a jak wygląda sprawa spalin ? O ile są one bardziej gorące ? Bo w VC która chipowalem ze 150 i 315Nm na 180 i 380Nm przy 220 tysiacach, auto przejechało bezproblemowo do 300 tysięcy z jednym wyjątkiem. Pękł kolektor wydechowy co w przypadku akurat silnika 1.9 cdti 150km jest mega problemem, bo on połączony razem z turbo. Jak łatwo się domyślić koszta szły w tysiące
stąd moje pytanie odnośnie temperatury spalin. Na pewno są czujniki na wylocie gdzieś i koło katalizatora. Jak to wygląda o ile ona wzrasta ? I drugie pytanie. O żywotność nie pytam, bo nikomu się tutaj takie coś nie przytrafiło, a zresztą styl jazdy tez ma znaczenie, a ja często latam po banach 160-200 i to pewnie też nie jest bez znaczenia, natomiast chodzi mi kolektor i turbo w cdti 2.0 160. Tutaj kolektor wydechowy jest osobno bez turbo a nie z nim połączony tak ?
Insignia 2.0 cdti ...jeszcze 160 KM 4x4
-
mara45
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Panowie gdzie w wawie dobrze zrobia isie Kreator Mocy odpada bo raz mi skopsali passka .......
-- 20 gru 2014, o 12:52 --
Panowie gdzie w wawie dobrze zrobia isie Kreator Mocy odpada bo raz mi skopsali passka .......
-- 20 gru 2014, o 12:52 --
Panowie gdzie w wawie dobrze zrobia isie Kreator Mocy odpada bo raz mi skopsali passka .......
-
mara45
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Mi wgrali gotowca do passka mialo byc 144 kucy a jak sprawdzilem na innej hamowni to wyszlo 120 plus turbawka niedonagala ....cale szczescie ze sprawdzilem i uratowalem turbawke przed rozsypaniem....tak ze od tamtej pory nie mam zaufania do nich.....
-
norbi333
- Ekspert
- Posty: 5130
- Rejestracja: 13 lis 2013, o 20:29
- Auto: INNE
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Suwałki
- Otrzymał piwo: 39 razy
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Porównywanie z innymi hamowniami średnio ma sens,bo wiele zależy od warunków w jakich było hamowane.
Poprzednią Vectrę OPC hamowałem na 3 hamowniach i każda pokazała inny wynik.Najlepszy to 326 koni,a najgorszy to 280 koni czyli serię.Auto było po programie
Poprzednią Vectrę OPC hamowałem na 3 hamowniach i każda pokazała inny wynik.Najlepszy to 326 koni,a najgorszy to 280 koni czyli serię.Auto było po programie
-
mara45
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
Czyli w wawie robi tylko Kremator Mocy ? .... i nic innego nie polecacie
-
Koszal
Re: Gdzie chip-tuning silnika ?
W Warszawie jest jeszcze Dominik z ECU Pereformance. Napisz do nich czy ogarną Insignie
http://ecu-performance.com.pl


