to i na mnie przyszła pora pochwalić się Isią
Trochę o aucie:
Autko krajowe
Data produkcji: 12.04.2011
Przebieg: 137000
Kod silnika: A20DTH
Po zakupie w aucie zostało wymienione:
rozrząd z pompą wody, pasek
napinacz, pasek
I oby to była ostatnia napraw w ASO bo ceny z kosmosu mają.
Co planuję:
Wymiana przedniej szyby, z uwagi na pęknięcie(jak i inne ryski/zadrapania parkingowe) udało mi się zbić z ceny, ale ubezpieczenie pokryje koszty więc pełen chill
Montaż diody wypalania dpf, w sumie dioda już jest i świeci ale tylko gdy ją podepnę na krótko
Flex Organizer zacznę niewinnie jedna szyna, boczna siatka z 2 haczyki.
Spoiler:
http://prntscr.com/hbg7w0
http://prntscr.com/hbg83u
http://prntscr.com/hbg8bl
http://prntscr.com/hbg8i3
-- 18 lis 2017, o 23:49 --
Pracowity dzień chciałem zrobić ogrzewanie tylnej szyby i lusterek a skończyło się na przelutowaniu wszystkich diod w zegarach bo świeciły kiedy chciały


