Czy wymieniał ktoś z Was silnik lub naprawiał ale w przyzwoitych pieniądzach .
Chodzi mi o koszt powiedzmy 5-6 tys .
Tradycyjnie padła uszczelka na pompie oleju, obróciło panewki . Mechanik zaproponował mi 10 tys za naprawę.
Na allegro można znaleźć warsztat który za 5500 ty wymieni cały silnik po naprawie.
Ktoś z Was wymieniał może , macie jakieś doświadczenia?
Możecie coś doradzić, pilnie musze zrobić auto . Szukam warsztatu najchętniej w łódzkim.
A miałem go sprzedać we wrześniu
Pozdrawiam.

