Przyszła kolej na mnie aby zaprezentować swoje wozidło.
Auto zmieniłem ze względu na powiększenie rodziny i przesiadka z 3 drzwiowego Focusa dwójki do Isi kombi to diametralna różnica pakowności.
Opel Insignia Sports Tourer 2.0 CDTi, wyprodukowany 10.2009 r. Pierwsza rejestracja 12.2009, auto krajowe.
Wersja Sport + pakiet kierowcy, pakiet zimowy, pakiet "dobrej widoczności", pakiet komfortowych siedzeń (ze strony producenta)
Tak więc z gadżetów to auto posiada:
- skórzane fotele. Fotel kierowcy elektrycznie sterowany, wentylowany.
- podgrzewane fotele
- AFL + drl
- biksenon
- gniazdo zewnętrzne 220V
- czujnik parkowania przód + tył
- czujnik deszczu, tunelu, automatyczne światła drogowe
- radio CDC 400 ze zmieniarką
- zawieszenie FlexRide
- klubowe ramki
- nakładki na pedały
- wysuwane podudzia foteli przednich
- składane lusterka z pilota
- przyciemniane szyby
- halogeny
- pakiet chrom (pozdrowienia dla handlarzy
Co zostało przeze mnie zrobione w aucie:
- oświetlenie led w wnętrzu auta
- Program 182,5 Hp i 431Nm, choć nie do końca jestem zadowolony.
Traktuje to auto jako typowo rodzinne, bo to jest jego głównym zadaniem aby spakować jak najwięcej klamotów.

