--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Pompa paliwa

ODPOWIEDZ
gebelsik871
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 19 mar 2017, o 19:54
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Pompa paliwa

Post autor: gebelsik871 » 14 lip 2018, o 20:37

Witam jeśli przez ten przewód nie leci paliwo podczas kręcenia silnikiem to pompa w baku do wymiany bo nagle auto przestało nie odpalać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
rataj73
Zapaleniec
Posty: 1671
Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
Auto: Opel Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2014
Miasto: Stolica Mazur
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 18 razy

Re: Pompa paliwa

Post autor: rataj73 » 14 lip 2018, o 20:59

Nie koniecznie sama pompa, może tylko spalony bezpiecznik lub imobilizer bo on też odcina zasilanie pompy. Po przekręceniu samego zapłonu powinno być słychać pompę pod tylną kanapą. Sprawdź czy na bezpieczniku pompy pojawia się napięcie po zapłonie, jeżeli nie to możesz podać + na bezpiecznik kablem z akumulatora i zobaczyć czy pompa ruszy.


No i jak auto przestało nieodpalać to chyba dobrze ;) , bo to znaczy że zaczęło odpalać.

Awatar użytkownika
ceq
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Re: Pompa paliwa

Post autor: ceq » 3 sie 2018, o 13:09

Witam,
Czy orientujecie się koledzy jak mogę sprawdzić pompę paliwową niskiego ciśnienia (w zbiorniku) na krótko bez jej demontażu.
Chodzi o to by podać napięcie do pompy

Awatar użytkownika
ceq
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Re: Pompa paliwa

Post autor: ceq » 4 mar 2019, o 17:35

Witam,
Wymieniał ktoś pompę paliwa ze zbiornika, trzeba zdemontować zbiornik by ją wyjąć?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
spiryt4
Zapaleniec
Posty: 1041
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 12:38
Auto: Insignia Grand Sport
Kod silnika: B20NFT
Rok produkcji: 2020
Miasto: Świętochłowice
Postawił piwo: 4 razy
Otrzymał  piwo: 11 razy

Re: Pompa paliwa

Post autor: spiryt4 » 4 mar 2019, o 18:11

Raczej na pewno trzeba zrzucać zbiornik. Może się mylę to niech to ktoś poprawi ale w Insigni niema tego otworu rewizyjnego pod tylną kanapą.

Awatar użytkownika
ceq
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Re: Pompa paliwa

Post autor: ceq » 4 mar 2019, o 19:28

Czy ktoś demontował zbiornik paliwa, będzie konieczność demontażu wydechu?

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka


martins1982
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 3 wrz 2018, o 12:29
Auto: Insignia Grand Sport
Kod silnika: inny
Rok produkcji: 2018
Miasto: Lublin
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz

Re: Pompa paliwa

Post autor: martins1982 » 4 mar 2019, o 20:43

Trzeba demontować zbiornik na 100%
Jeśli chodzi o wydech to nie wiem.

Awatar użytkownika
ceq
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Re: Pompa paliwa

Post autor: ceq » 4 mar 2019, o 22:39

No to jutro do roboty, jakieś wskazówki koledzy maja co by sprawniej poszło

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
ceq
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Re: Pompa paliwa

Post autor: ceq » 5 mar 2019, o 10:45

Jak mogę spuścić paliwo ze zbiornika przed demontażem

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
ceq
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Re: Pompa paliwa

Post autor: ceq » 8 mar 2019, o 08:49

Zbiornik zdemontowany, pompa na stole, ale mam problem z demontażem zespołu zasilającego z obudowy. Nie chce nic połamaćObrazek

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka




Dodano po 2 godzinach 11 minutach 42 sekundach:
Proszę o pomoc, jak wymontować pompkę z odbudowy

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
ceq
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Tomaszów Mazowiecki

Re: Pompa paliwa

Post autor: ceq » 8 mar 2019, o 11:00

Proszę o pomoc, jak wymontować pompkę z odbudowy

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka


michalczerz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2020, o 19:46
Auto: Insignia
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2009
Miasto: Lodz

Re: Pompa paliwa

Post autor: michalczerz » 23 lut 2020, o 10:45

Cześć podłączę się do tematu kupiłem auto które nie odpala po zdjeciu przewodu tak jak kolega brak paliwa bezpiecznik Ok i przekaźniki tez nie jestem w stanie powiedzieć czy auto ma orginalny kluczyk byl zniszczony strasznie poklejony po rozebraniu w środku była tylko płytka czy nie powinno być w środku jeszcze jakies pestki do imobilajzera
Co było przyczyna awari nie wiem auto sprowadzone stad moje dwa pytania?
Czy jak podam bezpośrednio + na bezpiecznik nr 20 i pompa ruszy to będzie imobilajzer?
Jak zakodować imobilajzer
Ostatnio zmieniony 23 lut 2020, o 13:37 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „silnik diesla”