--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuPompa paliwa
-
gebelsik871
- Nowicjusz
- Posty: 17
- Rejestracja: 19 mar 2017, o 19:54
- Auto: Opel Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Pompa paliwa
Witam jeśli przez ten przewód nie leci paliwo podczas kręcenia silnikiem to pompa w baku do wymiany bo nagle auto przestało nie odpalać.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- rataj73
- Zapaleniec
- Posty: 1671
- Rejestracja: 22 lip 2014, o 15:54
- Auto: Opel Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2014
- Miasto: Stolica Mazur
- Postawił piwo: 2 razy
- Otrzymał piwo: 18 razy
Re: Pompa paliwa
Nie koniecznie sama pompa, może tylko spalony bezpiecznik lub imobilizer bo on też odcina zasilanie pompy. Po przekręceniu samego zapłonu powinno być słychać pompę pod tylną kanapą. Sprawdź czy na bezpieczniku pompy pojawia się napięcie po zapłonie, jeżeli nie to możesz podać + na bezpiecznik kablem z akumulatora i zobaczyć czy pompa ruszy.
No i jak auto przestało nieodpalać to chyba dobrze
, bo to znaczy że zaczęło odpalać.
No i jak auto przestało nieodpalać to chyba dobrze
- ceq
- Nowicjusz
- Posty: 31
- Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Re: Pompa paliwa
Witam,
Czy orientujecie się koledzy jak mogę sprawdzić pompę paliwową niskiego ciśnienia (w zbiorniku) na krótko bez jej demontażu.
Chodzi o to by podać napięcie do pompy
Czy orientujecie się koledzy jak mogę sprawdzić pompę paliwową niskiego ciśnienia (w zbiorniku) na krótko bez jej demontażu.
Chodzi o to by podać napięcie do pompy
- ceq
- Nowicjusz
- Posty: 31
- Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Re: Pompa paliwa
Witam,
Wymieniał ktoś pompę paliwa ze zbiornika, trzeba zdemontować zbiornik by ją wyjąć?
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Wymieniał ktoś pompę paliwa ze zbiornika, trzeba zdemontować zbiornik by ją wyjąć?
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
- spiryt4
- Zapaleniec
- Posty: 1041
- Rejestracja: 29 kwie 2014, o 12:38
- Auto: Insignia Grand Sport
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2020
- Miasto: Świętochłowice
- Postawił piwo: 4 razy
- Otrzymał piwo: 11 razy
Re: Pompa paliwa
Raczej na pewno trzeba zrzucać zbiornik. Może się mylę to niech to ktoś poprawi ale w Insigni niema tego otworu rewizyjnego pod tylną kanapą.
- ceq
- Nowicjusz
- Posty: 31
- Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Re: Pompa paliwa
Czy ktoś demontował zbiornik paliwa, będzie konieczność demontażu wydechu?
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
martins1982
- Nowicjusz
- Posty: 28
- Rejestracja: 3 wrz 2018, o 12:29
- Auto: Insignia Grand Sport
- Kod silnika: inny
- Rok produkcji: 2018
- Miasto: Lublin
- Postawił piwo: 1 raz
- Otrzymał piwo: 1 raz
- ceq
- Nowicjusz
- Posty: 31
- Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Re: Pompa paliwa
No to jutro do roboty, jakieś wskazówki koledzy maja co by sprawniej poszło
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
- ceq
- Nowicjusz
- Posty: 31
- Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Re: Pompa paliwa
Jak mogę spuścić paliwo ze zbiornika przed demontażem
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
- ceq
- Nowicjusz
- Posty: 31
- Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Re: Pompa paliwa
Zbiornik zdemontowany, pompa na stole, ale mam problem z demontażem zespołu zasilającego z obudowy. Nie chce nic połamać
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Dodano po 2 godzinach 11 minutach 42 sekundach:
Proszę o pomoc, jak wymontować pompkę z odbudowy
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Dodano po 2 godzinach 11 minutach 42 sekundach:
Proszę o pomoc, jak wymontować pompkę z odbudowy
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
- ceq
- Nowicjusz
- Posty: 31
- Rejestracja: 31 maja 2017, o 13:44
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Tomaszów Mazowiecki
Re: Pompa paliwa
Proszę o pomoc, jak wymontować pompkę z odbudowy
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
-
michalczerz
- Nowicjusz
- Posty: 1
- Rejestracja: 22 lut 2020, o 19:46
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Lodz
Re: Pompa paliwa
Cześć podłączę się do tematu kupiłem auto które nie odpala po zdjeciu przewodu tak jak kolega brak paliwa bezpiecznik Ok i przekaźniki tez nie jestem w stanie powiedzieć czy auto ma orginalny kluczyk byl zniszczony strasznie poklejony po rozebraniu w środku była tylko płytka czy nie powinno być w środku jeszcze jakies pestki do imobilajzera
Co było przyczyna awari nie wiem auto sprowadzone stad moje dwa pytania?
Czy jak podam bezpośrednio + na bezpiecznik nr 20 i pompa ruszy to będzie imobilajzer?
Jak zakodować imobilajzer
Co było przyczyna awari nie wiem auto sprowadzone stad moje dwa pytania?
Czy jak podam bezpośrednio + na bezpiecznik nr 20 i pompa ruszy to będzie imobilajzer?
Jak zakodować imobilajzer
Ostatnio zmieniony 23 lut 2020, o 13:37 przez IBZI, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8
Powód: Proszę o stosowanie zasad polskiej pisowni. Regulamin forum par.5 pkt.8

