--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia HB by Kashi

miton1

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: miton1 » 5 wrz 2014, o 19:30

Jaki to jest dokładnie kolor? Pytam bo wygląda ciekawie.

kaolad
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 27 cze 2014, o 22:15
Auto: Insignia 2.0 CTDI
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Jastrzębie-Zdrój

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: kaolad » 5 wrz 2014, o 20:51

Gratuluje fury, popychj tak co ci luft nie poucieko. Super autko. Gratuluję.Jak jo sie ciesza, że isiek jest tak dużo a jeszcze bardziej, iż posiada ŚLĄSKIE blachy. Bez urazy Śląsk GÓRĄ!!!:-)

michalbierun

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: michalbierun » 6 wrz 2014, o 21:15

chopy cza by jaki spocik zrobić :D

kashi
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:29
Auto: Insignia HB
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Oberschlesien

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: kashi » 8 maja 2015, o 21:51

no to zaktualizuje troche swoj temat
w aucie zagościły nowe sprężyny oraz dystanse 25mm firmy eibach na tył
pozostalo teraz zrobic jeszcze korekte lakieru, jakis program i dystanse z przodu dołożyć

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Cinek
Użytkownik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2013, o 06:20
Auto: Opel Insignia
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2012
Miasto: Belgia, czasami Katowice
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: Cinek » 9 maja 2015, o 13:15

Kashi ładnie się prezentuje auto, jak będę w PL to trzeba jakiegoś spota ukręcić.
Z której części Śląska jesteś?

Awatar użytkownika
SRD77
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 9 paź 2014, o 19:28
Auto: Insignia 2.0T
Kod silnika: A18XER
Rok produkcji: 2010
Miasto: SE,Łask,Żory

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: SRD77 » 9 maja 2015, o 16:11

Ładnie się prezęci

kashi
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: 13 maja 2014, o 17:29
Auto: Insignia HB
Kod silnika: A20DTH
Rok produkcji: 2010
Miasto: Oberschlesien

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: kashi » 9 maja 2015, o 20:20

jestem z katowic, ale obecnie mieszkam w bytomiu

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: Engine » 11 maja 2015, o 21:22

Też się piszę na spota :D

Gregorius

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: Gregorius » 11 maja 2015, o 21:34

Super się prezentuje to autko :D

Awatar użytkownika
OLO85
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 8 gru 2014, o 23:38
Auto: Insignia SportTourer
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2011
Miasto:

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: OLO85 » 15 maja 2015, o 20:01

Najładniejszy kolorek :-) od razu widać, że z tyłu są dystanse ale "zabawnie" musi wyglądać fura z taką różnicą w szerokości między przednią a tylną osią ;-)

zmiany w fajnym kierunku i eibachy to obowiązek....

Dzixon

Re: Insignia HB by Kashi

Post autor: Dzixon » 17 maja 2015, o 10:05

Ładne autko. Bezawaryjnosci zycze :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”