Odepnij wtyczke od czujnika temp spalin. Auto powinno odpalic. Wykręć czujnik przemyj z sadzy, wkręć, podłącz wtyczkę, wykasuj błędy i możesz jeździć jak wcześniej. Błąd znowu prędzej czy później sie pojawi wiec kup nowy czujnik. Podczas wypalania dpf lub w okolicach tego momentu komputer otrzymuje nieprawdziwe zbyt wysokie info o temp spalin, wyskakuje blad i silnik sie telepie i klekocze bo jest w trybie awaryjnym. Ot, cała filozofia, nic sie nie zatarło
Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka