--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Insignia Łukasza

ODPOWIEDZ
luki21

Insignia Łukasza

Post autor: luki21 » 2 lis 2014, o 20:41

Witam poniżej przedstawiam moją Insignię.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rocznik 2010
Wersja Edition
Silnik A20DTC
Przebieg 187k
Na wyposażeniu:
-czujniki parkowania przód- tył
-czujnik deszczu
-czujnik zmierzchu
-elektryczny fotel kierowcy
-lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
-ABS, ESP
-poduszki gazowe czołowe , boczne
-elektrycznie regulowane lusterka
-elektrycznie szyby (przód)
-NAVI 800
-moduł bluetooth
-nagłośnienie Infinity
-tempomat
-multifunkcyjna kierownica
-przyciemniane szyby tylne + małe boczne
-elektryczny hamulec postojowy
-podłokietnik przód tył (narty)
-lampy przeciwmgielne
-w środku ładne ozdobne listwy ale nie wiem jak się to nazywa
-kapcie 225/55/17 kiepsko wygląda ale jeździ się bosko

Na razie udało się zamontować:
-sygnalizację pracy DPF na diodzie
-wystawić tłumik na zewnątrz (w planie dwururka)
-wymiana oświetlenia na LED - drzwi, wnętrze,

Uwagi:
-tylne szyby na korbę lekka przesada w aucie tej klasy
-brak uchwytu na napoje dla kierowcy w jego miejscu zainstalowano telefon

jaromat

Re: Insignia Łukasza

Post autor: jaromat » 2 lis 2014, o 20:44

ladny kombiak,powodzenia w modach

luki21

Re: Insignia Łukasza

Post autor: luki21 » 2 lis 2014, o 20:45

Dzięki powoli się zabieram ale nie będzie tego dużo.

jaromat

Re: Insignia Łukasza

Post autor: jaromat » 2 lis 2014, o 20:51

latajace szyby z tylu zawsze idzie dolozyc :D

luki21

Re: Insignia Łukasza

Post autor: luki21 » 2 lis 2014, o 20:57

Niech się martwią Ci co jeżdżą z tyłu. Kiedyś z ciekawości pytałem w serwisie to coś powiedział koło 5k. Dla mnie cenniejsze byłoby zrobienie domykania przednich z pilota + dołożenie alarmu.

Bodex

Re: Insignia Łukasza

Post autor: Bodex » 9 sty 2015, o 17:02

Myślałem o kombi ale zostało na HB i nie żałuje
Ostatnio zmieniony 9 sty 2015, o 20:15 przez Bodex, łącznie zmieniany 1 raz.

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”