--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------Obrazek Zobacz nasz portal klubowy ---------------Obrazek Polub naszą stronę na Facebooku ---------------Obrazek Dołącz do naszej Grupy na Facebooku

Wyspiarska Insignia by seba969

ODPOWIEDZ
jaromat

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: jaromat » 30 gru 2014, o 15:55

i to nas cieszy,zawsze lepiej zapytac,

seba969

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: seba969 » 1 sty 2015, o 18:21

Dzis zrealizowałem kolejny mod a mianowicie założenie tv do auta
Na pokład wpadł taki zestaw za £60
Obrazek

2 godziny pracy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A oto efekt
http://youtu.be/CJRH-T9gzUQ
http://youtu.be/li_Nwlnx6ck
http://youtu.be/Y58yn7VbpsU

jaromat

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: jaromat » 1 sty 2015, o 18:58

mod na +,a jak naklejka ]:->

seba969

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: seba969 » 1 sty 2015, o 19:10

Naklejkę jutro zdejmę bo dzis juz mi sie niechcialo

Awatar użytkownika
Popek_Insignia
Użytkownik
Posty: 140
Rejestracja: 26 lis 2014, o 02:40
Auto: Insignia CDTI
Kod silnika: A20DTL
Rok produkcji: 2010
Miasto: Birmingham/Gdynia

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: Popek_Insignia » 2 sty 2015, o 14:10

Seba dzieki za info na temat diody ogarnelem :D

seba969

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: seba969 » 2 sty 2015, o 14:26

Popek_Insignia pisze:Seba dzieki za info na temat diody ogarnelem :D


ciesze sie ze sie przydaly moje informacje

jaromat

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: jaromat » 2 sty 2015, o 14:42

seba969 bede upierdliwy czekam na fotke :D

seba969

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: seba969 » 2 sty 2015, o 17:06

jaromat pisze:seba969 bede upierdliwy czekam na fotke :D
Wedle życzenia
Obrazek

Pozdrawiam

jaromat

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: jaromat » 2 sty 2015, o 17:12

seba, seeeeeeeeeeeeebbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaa ,kurcze pieczone,jak bedziesz przez de jechal to ja Tobie ten bialy pasek tez sciagne,jak juz to czarna folia i od srodka :)

seba969

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: seba969 » 2 sty 2015, o 17:21

Ja jestem zwolennikiem folii na szybę jeżeli chodzi o przednia :)

Awatar użytkownika
osa
Klubowicz
Posty: 251
Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
Auto: Insignia HB 2.0
Kod silnika: A20DT
Rok produkcji: 2009
Miasto: Bydgoszcz
Otrzymał  piwo: 2 razy

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: osa » 2 sty 2015, o 23:40

Auto w fajnym kolorze. Ten kolor był też w mojej głowie przy szukaniu auta dla siebie. Życzę bezawaryjnej jazdy.

PS. Musisz poprawić wielkość umieszczanych zdjęć,bo na teraz aby coś zobaczyć, to każde zdjęcie trzeba uruchamiać w nowym oknie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: Luki » 3 sty 2015, o 21:23

Co to jest insignia SRI ?

seba969

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: seba969 » 3 sty 2015, o 21:27

luki530 pisze:Co to jest insignia SRI ?
Kolego nie osłabiaj mnie :)
SRI to wersja mojej iśki :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: Engine » 3 sty 2015, o 21:27

Chyba chodziło koledze konkretnie co to znaczy ;p

Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: Luki » 3 sty 2015, o 21:29

Dokładnie. Co to za skrót ? Seba robi insignie ?

Awatar użytkownika
Engine
Zapaleniec
Posty: 4602
Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
Auto: BMW F10 525D xDrive
Rok produkcji: 2015
Miasto: Śląsk
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: Engine » 3 sty 2015, o 21:29

luki530 pisze:Dokładnie. Co to za skrót ? Seba robi insignie ?
Dobre :D

Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1

seba969

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: seba969 » 3 sty 2015, o 21:38

No to napisałem ze to wersja SRI, tak samo moze byc ST jak ma Wojtassss, każda wersja ma inne wyposażenie, wczesniej vc mialem malospotykana wersje Energy

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 26 cze 2014, o 20:15
Auto: Insignia 1.6 Turbo
Kod silnika: A16LET
Rok produkcji: 2012
Miasto:
Otrzymał  piwo: 3 razy

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: Luki » 3 sty 2015, o 21:39

Ale ST to skrót od Sports Tourer czyki Kombi :)

seba969

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: seba969 » 3 sty 2015, o 21:40

luki530 pisze:Dokładnie. Co to za skrót ? Seba robi insignie ?
To jest dobre :)

seba969

Re: Wyspiarska Insignia by seba969

Post autor: seba969 » 3 sty 2015, o 21:42

A wież ze nawet nie wiem od czego to skrót :) trzeba bedzie wujka Google spytać :)

carvertical VIN check
ODPOWIEDZ

Wróć do „Auta forumowiczów”