--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuWyspiarska Insignia by seba969
-
seba969
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
Dzis zrealizowałem kolejny mod a mianowicie założenie tv do auta
Na pokład wpadł taki zestaw za £60

2 godziny pracy






A oto efekt
http://youtu.be/CJRH-T9gzUQ
http://youtu.be/li_Nwlnx6ck
http://youtu.be/Y58yn7VbpsU
Na pokład wpadł taki zestaw za £60

2 godziny pracy






A oto efekt
http://youtu.be/CJRH-T9gzUQ
http://youtu.be/li_Nwlnx6ck
http://youtu.be/Y58yn7VbpsU
-
seba969
- Popek_Insignia
- Użytkownik
- Posty: 140
- Rejestracja: 26 lis 2014, o 02:40
- Auto: Insignia CDTI
- Kod silnika: A20DTL
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Birmingham/Gdynia
-
seba969
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
Popek_Insignia pisze:Seba dzieki za info na temat diody ogarnelem
ciesze sie ze sie przydaly moje informacje
-
jaromat
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
seba, seeeeeeeeeeeeebbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaa ,kurcze pieczone,jak bedziesz przez de jechal to ja Tobie ten bialy pasek tez sciagne,jak juz to czarna folia i od srodka 
-
seba969
- osa
- Klubowicz
- Posty: 251
- Rejestracja: 19 gru 2013, o 13:32
- Auto: Insignia HB 2.0
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Bydgoszcz
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
Auto w fajnym kolorze. Ten kolor był też w mojej głowie przy szukaniu auta dla siebie. Życzę bezawaryjnej jazdy.
PS. Musisz poprawić wielkość umieszczanych zdjęć,bo na teraz aby coś zobaczyć, to każde zdjęcie trzeba uruchamiać w nowym oknie.
PS. Musisz poprawić wielkość umieszczanych zdjęć,bo na teraz aby coś zobaczyć, to każde zdjęcie trzeba uruchamiać w nowym oknie.
-
seba969
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
Kolego nie osłabiaj mnieluki530 pisze:Co to jest insignia SRI ?
SRI to wersja mojej iśki
Pozdrawiam
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
Chyba chodziło koledze konkretnie co to znaczy ;p
Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1
Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
Dobreluki530 pisze:Dokładnie. Co to za skrót ? Seba robi insignie ?
Wysłane przez Tapatalk z Sony Xperia Z1
-
seba969
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
No to napisałem ze to wersja SRI, tak samo moze byc ST jak ma Wojtassss, każda wersja ma inne wyposażenie, wczesniej vc mialem malospotykana wersje Energy
-
seba969
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
To jest dobreluki530 pisze:Dokładnie. Co to za skrót ? Seba robi insignie ?
-
seba969
Re: Wyspiarska Insignia by seba969
A wież ze nawet nie wiem od czego to skrót
trzeba bedzie wujka Google spytać 



