
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInsignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
-
Seba1992
Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
I wczoraj wpadł taki mały mod:


Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, o 19:01 przez Seba1992, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Daniel81
- arturosar
- Użytkownik
- Posty: 166
- Rejestracja: 13 gru 2014, o 19:15
- Auto: Insignia
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Sędziszów k.Jędrzejowa
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
Nie wiem czy to jest to samo i skąd kolega to dorwał, ale na allegro masz takie coś. Przykład; http://allegro.pl/swiatla-led-powitalne ... 37424.html
Artur
-
Pobo1315
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
Na pewno nie polecam przedmiotu z powyższego linku ponieważ w tym przypadku niezbędne jest nawiercanie dziur w drzwiach, na 100% są takie same "świecidełka", które w bardzo prosty sposób plug&play zamienia się z fabryczną lampką pod drzwiami.
Np.:
http://allegro.pl/opel-insignia-led-log ... 96732.html
Np.:
http://allegro.pl/opel-insignia-led-log ... 96732.html
- Alex
- Zapaleniec
- Posty: 2570
- Rejestracja: 19 cze 2013, o 20:14
- Auto: Peugeot 508
- Rok produkcji: 2017
- Miasto: Iława
- Otrzymał piwo: 8 razy
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
Dajcie sobie spokój z tym podświetlanym logo, przecież to jest tandetne. Nawet seryjnie ma to Range Rover IV, z tym że chyba w lusterkach i niezbyt to wygląda.
-
Pobo1315
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
Dla mnie też zawiewa to trochę tandetą, miałem to w swoim E90 ale szybko zlikwidowałem. Skoro jednak koledze się podoba to po prostu podrzucam link...
-
Seba1992
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
To są projektorki w miejsca lampek podświetlania drzwi. Kolego Alex dla mnie np powiewa wsią przyciemnianie halogenów
ale jak kto woli. Daniel nie oczekuj od nich sensownej odpowiedzi na twoje pytanie. Według mnie świetnie się to prezentuje 
-
Pobo1315
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
Według Ciebie świetnie się to prezentuje, a według nas nie. I wyrażamy swoje zdanie bo po to jest to forum więc nie wiem dlaczego akurat uważasz aby kolega nie oczekiwał od nas sensownej odpowiedzi ? Twoja jest sensowna bo ?
-
Seba1992
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
I nadal nie udzieliłeś sensownej wypowiedzi... Ja swoją przedstawiłem na foto 
-
Pobo1315
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
Owszem, przedstawiłem pisząc wyżej, że miałem je wcześniej w swojej e90 i szybko wymontowałem bo zawiewało tandetą. Zresztą spotkasz się z czasem z podobnymi opiniami.
Poza tym potraktuj to jako rzecz gustu, jednym się mogą podobać innym nie.
Poza tym potraktuj to jako rzecz gustu, jednym się mogą podobać innym nie.
-
Seba1992
- OLO85
- Użytkownik
- Posty: 105
- Rejestracja: 8 gru 2014, o 23:38
- Auto: Insignia SportTourer
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
Kolego zakładaj fotochrom jak najszybciej w nocy wyposażenie obowiązkowe.
A na felgach 19" to będzie inne auto, szkoda tylko że nie ma ksenonu ale i to zapewne można dołożyć do wyposażenia.
Szerokości życzę
A na felgach 19" to będzie inne auto, szkoda tylko że nie ma ksenonu ale i to zapewne można dołożyć do wyposażenia.
Szerokości życzę
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
-
Pobo1315
-
7ups
- Mikołaj
- Użytkownik
- Posty: 603
- Rejestracja: 12 mar 2014, o 13:33
- Auto: Insignia 1,6 Turbo
- Kod silnika: A16LET
- Rok produkcji: 2009
- Miasto: Amsterdam/Sosnowiec
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
Kurde, czy nie można normalnie komentować i normalnie odpowiadać? Skoro koledze się podobają to można to uszanować i skomentować np. Nie w moim stylu i nie podoba mi się.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- yerry
- Prezes ICP
- Posty: 6192
- Rejestracja: 23 maja 2013, o 22:43
- Auto: Insignia B GS
- Kod silnika: B20NFT
- Rok produkcji: 2018
- Moje auto: https://insignia-club.pl/viewtopic.php?f=52&t=8653
- Miasto: Kraków
- Postawił piwo: 26 razy
- Otrzymał piwo: 99 razy
- Kontakt:
Re: Insignia ST 2.0 EcoFLEX by Seba1992
Panowie dość tych durnych przycinek. Kultura obowiązuje. Wątek wyczyściłem, kolejne "wycieczki" zostaną ukarane.
Wymiana na HMI2.5 z Android Auto CarPlay | Aktywacja Android Auto | Aktywacja kamery cofania
https://insipro.pl/
https://insipro.pl/

