Porażka... Kupując auto takiej klasy i oszczędzać na sprzęgle...pegenige pisze:Niestety nowe sprzęgło, docisk i dwumasa trochę kosztują więc zdecydowałem się na regenerowane.
--------------------------------Zapraszamy do naszej Grupy na Facebooku - KLIK
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na Facebooku
--------------------
----------------------------carVertical historia pojazdu - rabat 20% dla ICP - LINK
--------------------
----------------
Zobacz nasz portal klubowy ---------------
Polub naszą stronę na Facebooku ---------------
Dołącz do naszej Grupy na FacebookuInsignia od Pobo1315
-
Seba1992
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Osobiście niemam doswiadczenia ale znajomi lataja i trzyma lepiej niż oryginał choć nie zawsze.
-
Pobo1315
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Miałem sporo innych wydatków, poza tym poczytaj na twardszych okładzinach jest równie wytrzymałe.Seba1992 pisze:Porażka... Kupując auto takiej klasy i oszczędzać na sprzęgle...
Czas pokaże jak będzie się zachowywało wtedy będę mądrzejszy
- OLO85
- Użytkownik
- Posty: 105
- Rejestracja: 8 gru 2014, o 23:38
- Auto: Insignia SportTourer
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Zawsze bawiły mnie teksty typu kupiłeś takie a takie auto a szkoda Ci na to czy tamto.
Seba1992 odpowiedz mi na pytanie czy insignia jakiś cud techniki???
Sorry ale nie mamy tu do czynienia z samochodem za 400tys widocznie mamy jakiś inny próg $$$ wyjątkowości auta
Seba1992 odpowiedz mi na pytanie czy insignia jakiś cud techniki???
Sorry ale nie mamy tu do czynienia z samochodem za 400tys widocznie mamy jakiś inny próg $$$ wyjątkowości auta
-
Pobo1315
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Seba1992 chyba po prostu odgryza się za moją opinie na temat tandenych projektorów z logo Opel w drzwiach w jego temacie
Zresztą Alexowi też nie pozostał dłużny o przyciemnionych halogenach
Nie rozumie, że o gusyach się nie dyskutuje, jedni wolą czekoladę inni jak śmierdzą im nogi 
-
Grzegorz
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Tak na serio, to te lampki z projektora z logiem opla to wg mnie trochę wieśtuning.
Ale gusta są różne. Co do regenerowanego sprzęgła to zapytam za rok jak się sprawuje.
Ale gusta są różne. Co do regenerowanego sprzęgła to zapytam za rok jak się sprawuje.
-
Pobo1315
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Właśnie, jeśli za rok będzie wymagać wymiany to tym razem wymienię na nowe.
- Engine
- Zapaleniec
- Posty: 4602
- Rejestracja: 14 wrz 2014, o 10:53
- Auto: BMW F10 525D xDrive
- Rok produkcji: 2015
- Miasto: Śląsk
- Otrzymał piwo: 8 razy
- Kontakt:
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Pegenige! Czemu nie pisałeś że zamawiasz springi! Ja myślałem że grupowo zamówimy (bo coś taka rozmowa przez chwilę była) a Ty się kurde wyrwałeś 
Wysłano z Sony Xperia Z3 przy użyciu Tapatalk
Wysłano z Sony Xperia Z3 przy użyciu Tapatalk
-
Pobo1315
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Olo85 pisał z eibachem i odpisali mu, że muszą znać konkretną ilość sprężyn jaką chcemy zamówić, wtedy daliby odpowiedz, ale sądząc po tym jak na dystanse zaoferowali rabat 4% to przy sprężynach miałby być inny ? 4% za bardzo by mnie nie urządzało dlatego postanowiłem zamówić je osobiście, a zależało mi konkretnie na eibachu, nie na h&r czy mts. A tak jak piszesz eibach nie ma sprężyn do 4x4 wiec i tak byś nie zamowił.
- golywojtek
- Użytkownik
- Posty: 439
- Rejestracja: 21 sty 2014, o 18:48
- Auto: Insigniaśmierci
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2010
- Miasto: Czapielsk/Kartuzy
- Otrzymał piwo: 2 razy
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Piękna furka , pozazdrościł bym ale też mam insignie
. Ja tez się nie mogę zebrać do poisania swojego samochodziku. Bezawaryjność już życzę.
Wysłane z mojego B15Q
Wysłane z mojego B15Q
-
Pobo1315
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Tak jak wyżej pisałem koło dwumasowe regenerowałem, dałem za regeneracje 750 pln
Są i one


do kompletu brakuje jeszcze dystansów i można ubierać auto
Są i one


do kompletu brakuje jeszcze dystansów i można ubierać auto
-
Pobo1315
Re: Insignia by PeGeNige [ ĆPAJ PASJĘ ]
Jutro prawdopodobnie będą zamawiane więc w przyszłym tygodniu montaż. Dystanse wpadną po 20 mm na koło.
- szogi84
- Użytkownik
- Posty: 331
- Rejestracja: 9 kwie 2014, o 00:17
- Auto: Insignia 2.0 benzyna
- Kod silnika: A20DTH
- Rok produkcji: 2009
- Miasto:
-
Pobo1315
Re: Insignia PeGeNige Eibach ProKit i Dystanse na pokładzie



Już jutro koniec roboty.
No i jest efekt końcowy. Najbardziej zadowalająca zmiana to nowe koło dwumasowe, już nigdy żadnych regeneracji
Panie i Panowie, eibach pro kit wraz z dystansami 22 mm na koło na pokładzie.








-
sonnenberg
-
Pobo1315
Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie
Tak, mimo rozmiaru i tak trzeba było przycinać szpilki.
-
Pobo1315
Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie
dystanse od Dystom, za Mts'ami za długo czekania jest a kilku znajomych jeździ na dystansach od Dystom i nie narzekają.
- OLO85
- Użytkownik
- Posty: 105
- Rejestracja: 8 gru 2014, o 23:38
- Auto: Insignia SportTourer
- Kod silnika: A20DT
- Rok produkcji: 2011
- Miasto:
Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie
Ładnie 
Zdecydowałeś się jednak na 22mm dystans widzę.
Jak na żywo koła nie wystają za bardzo???
Jaki rozmiar kół/jaka średnica i szerokość???
Ile cm zostało od opony do nadkola z przodu i z tyłu???
I jak wrażenia z jazdy???
Wiem wiem same pytania hehh
Zdecydowałeś się jednak na 22mm dystans widzę.
Jak na żywo koła nie wystają za bardzo???
Jaki rozmiar kół/jaka średnica i szerokość???
Ile cm zostało od opony do nadkola z przodu i z tyłu???
I jak wrażenia z jazdy???
Wiem wiem same pytania hehh
-
kiego
Re: Insignia Pegenige - Eibach i Dystanse na pokładzie
To teraz jeszcze felga w adekwatnym do zmian rozmiarze i będzie to wszystko dobrze wyglądać.

