Co ma ,czego niema.
Na pewno brakuje mi 7,5s do 100km/h ,które miałem w poprzednim opelku ,ale człowiek sie starzeje ,może i lepiej.
Silnik Diesel 2,0 cdti 160Km, srednie spalanie to 6,4 l /100km (wyliczone na ok.20K km za pomocą kalkulatora nie komp.pokladowego) Według komp. spalanie kształtuje sie miedzy 5,9 - 6,5. na stacji wychodzi około 6% więcej.
Koła alu na zime 17" na lato 19".
Zawieszenie FlexRide.
Dwu strefowy klima tronik.
Oba fotele częściowo elektryczne,podgrzewane ,kierowcy z wentylacją (fajna sprawa) .
Pełna skóra siedzenia perforowane.
Radio NAVI800 głośniki premium,usb,aux.
Ksenon,czujnik deszczu zmierzchu.
System parkowania,asystent pasa ruchu,asystent parkowania.
Kamera.
Jak mi się co przypomni to dopisze.









Jak sie podoba nowy grill





